Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι πολύ καιρός που θάθελα να γράψω και εγώ κάτι για αυτήν την κοπέλα, μία ακούραστη εργάτρια του sex, για μένα προσωπικά ήταν η μούσα μου ( η κοπέλα που πήγα τις περισσότερες φορές μαζί της σε ένα χρόνο) για το 2017 αν και την ανακάλυψα μόλις την άνοιξη του περασμένου χρόνου, αρκετά καθυστερημένα αν υπολογίσω ότι η κοπέλα πάει να κλεισει τριετία στα μέρη μας σε λίγο καιρό, για μένα προσωπικά ήταν κάτι μοναδικό αυτό που βίωσα μαζί της όλες τις φορές που την επισκεύθηκα, πολύ δυνατό sex με συμμετοχή από μέρους της να τα σπάει, και ήταν χθες 17 Φεβρουαρίου 2018, η πιο πρόσφατη επαφή μαζί της η 11η συνολικά σε διάστημα μόλις 9 μηνών.

Μου εμφανίστηκε ευδιάθετη όπως πάντα με το πλατύ της χαλόγελο με τα χαδία της να γεμίζουν ολόκληρο το κορμί μου, με τα δικά μου χάδια να της ανταποδίδουν τα ίσα μέχρίς ότου πάρουν φωτιά τα κορμία μας και να πάλονται ρυθμικά στο κρέβατι του μικρού αυτού οίκου.

Οι δυνατές μου κραυγές κάθε φορά που εκσπερμάτωνα μέσα της ηχούνσαν δυνατά δίνοντας μου την μέγιστη ικανοποίηση.
Και όλα αυτά χωρίς κόλπα που ναι μεν μπορεί περιστασιακά όλους μας να μας γεμίζουν αλλά σε τελική όταν δεν υπάρχουν φεύγουμε πιό ήσυχοι από κάθε συνεύρεση. Και για να γίνω πιο σαφής ούτε γλωσόφυλλα παίξανε όλες αυτές τις φορές, ούτε πουτσοτριψίματα, μήδε καν γυμνά τσιμούκια μιας που το πρόγραμμα που πάντα έπαιρνα ήταν το απλό των 30 ευρώ.
Και ναι το πακέτο ήταν πολύ καλό, ντουζάκι πριν και μετά, ακούραστο sex με πολύ δυνατή συμμετοχή με την εργάτρια και όλα αυτά ναι με 30 ευρώ.

Ω Μαρία Μολδαβή !!!!! Χαρά, απ' τις Θεές η πιο Ωραία !!! στου κρεββατιού την άκρη ας ξανανιώσουμε !!! στην μαγική σου αγκάλη να βρεθούμε !!! και χαρά ας έχει όποιος μαζί σου ενωθεί !!!

Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, big_boy, ilarionas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2018
Και μενα με ανεβαζει το κοριτσι αυτο αν και μου τη σπανε τα πλαστικα στο στηθος της.Την τιμησα 13-2-2018 στον ιδιο οικο γιατι λειπει η εβελινα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1