Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 491054
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επειδή οι ασιάτισες επαγγελματίες, ιδιαίτερα από Κορέα, σπανίζουν στη χώρα μας, πήρα δρόμο για το Αθηνών 318 στο Περιστέρι όπου δουλεύει η Κορεάτισα Κιμ (μαζί με μια από Βενεζουέλα). Προηγήθηκε τηλεφώνημα στο στούντιο για να μη πάθω τα ίδια με χθες το απόγευμα όπου η Κιμ δεν πήγε στη δουλειά...

Στο σαλόνι βγήκε η Κιμ με χαμόγελο...καθαρά κορεάτικα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο Έρωτας...κοντούλα, λίγο γεματούλα...στήθος γεμάτο 3άρι ελαφρώς χαλαρό...οπίσθια λιγότερο γεμάτα ελαφρώς χαλαρά...ωραίο παραδοσιακό τατού με πριγκίπισσα της πατρίδας της στη πλάτη Έρωτας...οι φώτο στο σάιτ είναι αληθινές αλλά από μικρότερη ηλικία...

...εντάξει δεν είναι βορειοευρωπαϊκό άλογο, ψηλό και σφικτό...αλλά ήθελα να γευτώ ασιατικό πόνυ... Ναι!

Ζήτησα από την ευγενική υπηρεσία 5 λεπτά για να ετοιμαστώ (και για ένα πετακτό ντουσάκι) και μετά να στείλει το κορίτσι...δίνω το 50άρι για απλό πρόγραμμα...

...πράγματι σε 5 λεπτά ακριβώς ακούω την πόρτα να χτυπάει...με το οκ μπαίνει ολόγυμνη η Κιμ ευδιάθετη και με χαμόγελο...αρχίζω τα χάδια και τα φιλιά σε λαιμό, στήθος, μέση, κοιλιά και μηρούς, ενώ αυτή είχε καυλώσει και μου τον έπαιζε...ξαπλώσουμε στο κρεβάτι και συνεχίζουμε τις αγκαλιές και τα φιλιά...είχα γίνει τούρμπο... Ναι! Ναι! Ναι!

...πέρασμα προφύλαξης και αρχίζει μια καλή αργή αισθησιακή πίπα με χέρι...της απομακρύνω το χεράκι με τρόπο και η πίπα της γίνεται καλύτερη και πιο βαθιά...για ελεύθερο στοματικό και 69 μου ζήτησε 20€ επιπλέον και δεν δέχτηκα... Money Mouth

Περνάμε πρώτα σε πισωκολλητό για αρκετή ώρα που στήνεται καλά και τον παίρνει όλον μέσα βάζοντας μαξιλάρι από κάτω...δείχνει να γουστάρει τρελά με αναστεναγμούς Ναι!...συνεχίζουμε σε ιεραποστολικό όπου σηκώνει τα πόδια πάνω στους ώμους μου και τον δέχεται βαθιά και αρχίζει τα γνωστά από τις τσόντες ασιάτικα τσιριχτά Ναι! Ναι! Ναι! Έρωτας...τα μάτια της κλειστά και εγώ να της γλύφω το λαιμό Έρωτας...εκεί ακριβώς δεν αντέχω άλλο και αδειάζω στο σακούλι...εξακολουθεί να κουνιέται για να με στραγγίξει... Μεγάλο χαμόγελο

...ξεκολλάμε τελικά, σηκώνεται, πάει στο νεροχύτη, παίρνει χαρτάκι και με αυτό μου αφαιρεί προσεκτικά το προφυλακτικό σκουπίζοντας με ταυτόχρονα - μιλάμε για τέχνη τώρα - και μου τον παραδίδει τελείως στεγνό...το ωραίο είναι ότι η στύση διατηρούνταν πλήρως... Μεγάλο χαμόγελο Ναι!

...πηγαίνει και στρώνει καλά το κρεβάτι...κάθεται δίπλα μου και αρχίζουμε να μιλάμε στα αγγλικά...μου λέει για τη δουλειά της στη Κορέα, ότι δεν είναι επαγγελματίας και ότι θα μείνει για 10 ακόμη μέρες ώστε να συγκεντρώσει το ποσό που θέλει για τη δουλειά της...με χαιρετά με ένα φιλί στο στόμα (το μοναδικό που πήρα) Γλώσσα

Πρόταση αγοράς: Η Κιμ συστήνεται απείρως σε asian lovers μόνο και μόνο γιατί είναι μια καυτή Κορεάτισσα. Για πιπινολάτρες δεν κάνει γιατί πιπίνι δεν τη λες. Για μιλφάκιδες δεν κάνει γιατί δεν είναι ούτε μιλφ ούτε προμιλφ. Για όσους θέλουν ακάποτα, 69 και γλωσσόφιλα θα πρέπει να πληρώσουν παραπάνω. Για αυτούς που πληρώνουν 50€ για να έχουν ουκρανικό πανήψηλο άλογο, όμορφο και σφικτό δεν κάνει. Κάνει όμως για όσους δεν είναι διαθετημένοι να πληρώσουν 700€ αεροπορικό εισιτήριο - χώρια τα άλλα έξοδα - για να πάνε Κορέα και να βρουν μια κοπέλα σαν την Κιμ, τόσο ευγενική, καλοσυνάτη, εξυπηρετική, χαμογελαστή, ευδιάθετη...

Ευχαριστώ για την ανάγνωση Καπέλο

Υ.Γ1: Κιμ η Ταϋλανδή Κιμ και η Κορεάτισσα...καλά μόνο Κιμ έρχονται στην Ελλάδα?
Υ.Γ2: Θέλω μια Κιμ και στο μετάξι... Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Κιμ
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tran, ramada, dinos34 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2018
τυπε με αυτα που εγραψες θα το ξεμουνιασουνε το κορεατακι οι σκληροι χιστες του σαη Ναι!Ναι! σε τρεις μερες θα μαζεψει τα λεφτα που θελει και θα την κανει οπως η αλλη η αυστραλεζα απο την γερμανοαλυσιδα :S
13 Φεβρουαρίου, 2018
Άξιος, ωραία ενημέρωση
13 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό πιστεύω κι εγώ τύπε μου Λύπη
13 Φεβρουαρίου, 2018
Πω πω δεν θα προλάβω και τρελαίνομαι για ασιατικό μουνι! Πολύ καλή κριτική.
13 Φεβρουαρίου, 2018
Στο σαιτ του στουντιο πλασαρεται σαν Κινεζα. Τελικα τι ισχυει?
14 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενταξει..μικρο το κακο..
Δεν τη λεει και Νιγηριανη!!!Σπασίκλας
14 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από Κορέα μου είπε η ίδια σάτυρε Καπέλο
14 Φεβρουαρίου, 2018
2 χρονια δουλεια στη Κορεα και δεν βρηκα μια που να μην ειναι σανιδα...
Ειναι σιγουρο πως ειναι Κορεατισα.
Οποιον ξαναπαει ας την ρωτησει πως λενε πορτα στα Κορεατικα.
Λεγεται "μουν". Να δουμε τι θα απαντησει
15 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γερο-μύστης Τα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο της είναι καθαρά κορεάτικα όμως
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9