Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την πρώτη κατάθεση οι καύλες επανήλθαν και εισήλθα γύρω στις 4 και 20 τα ξημερώματα σε αυτόν τον οίκο. Δεν έψαχνα κάτι το ιδιαίτερο, απλά ήθελα κάπου να εκτονωθώ. Έδωσα το 20ρικο και πέρασα να απολαύσω την μεγαλοκοπέλα Βίκυ. Η Βίκυ είναι γύρω στα 55 με κοντό μαύρο μαλλί, γεμάτα βυζιά, γεμάτο κώλο και τα κάνει όλα πλην πρωκτικού. Μόλις μπήκε στο δωμάτιο αρχίσαμε στα όρθια τα γλωσσόφιλα και εγώ έπαιζα με το ξυρισμένο μουνάκι της βάζοντας το χέρι μου μέσα από το κόκκινο στριγκάκι που φορούσε. Ύστερα ξάπλωσα με δική μου πρωτοβουλία και αυτή άρχισε να με γλύφει από αυτιά, ρόγες, κοιλιά μέχρι να φτάσει κάτω στο επίμαχο σημείο. Άρχισε να γλύφει ωραία τα μπαλάκια μου για ώρα και εγώ έπαιζα και έβαζα δάχτυλα στην μουνάρα της που ήταν γυρισμένη προς τα εμένα. Μετά ξεκίνησε μια βαθειά τερματική πίπα απαλή και με καλή διάρκεια. Μόλις τελείωσε το τσιμπούκι, μου πέρασε προφυλακτικό και της είπα να έρθει πάνω μου. Ξεκίνησε με αργές κινήσεις να ανεβοκατεβαίνει στον πούτσο μου και έβλεπα την απόλαυση που ένιωθε στο πρόσωπο της. Σε αυτή την στάση δίναμε γλωσσόφιλα, μου ελγυφε τα αυτιά και ο ρυθμός ανέβαινε. Δεύτερη στάση ήρθα εγώ από πάνω της, όπου την γαμούσα δυνατά και με τέρμα ανοιχτά τα πόδια της και έπαιζα με το μουνάκι της. Τα βογγητά ευχαρίστησεις έπεφταν αβέρτα σε όλη την διάρκεια. Λίγο πριν το τέλος έβγαλα το προφυλακτικό, της έδωσα να γλύφει τα αρχίδια μου και εγώ τον έπαιζα μέχρι που έχυσα μια μεγάλη ποσότητα στο πρόσωπο της, στα μαλλιά της και αυτή δέχτηκε τα πυρά χωρίς αποφυγή. Εγλυψε ότι χύσια υπήρχαν πάνω στον πούτσο μου και μετά έφυγε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Peter Van Norden, kolokopeas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού