Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την έχω πάρει πολλές φορές την τύπισσα αλλά όπως γράφω και και στον τίτλο είναι με τις ώρες της πιο συγκεκριμένα κάνει ακαποτο τσιμπούκι καραμελωμα στις μπάλες και γλυψιμο κώλου όμως έχω παρατηρήσει ότι πορωνεται σε αυτά και δεν θέλει να προχωρήσουμε στο σεξ τουλάχιστον αυτό έχει συμβεί σε μένα δεν ξέρω σε άλλους τι έχει γίνει όμως με την επιμονή μου δεν μπορεί να αρνηθεί.Μια άλλη φορά της είχα ζητήσει πρωκτικό και μου το έδωσε απλόχερα και η αίσθηση ήταν ικανοποιητικη.Υπηρχαν όμως και κάποιες φορές που της έλεγα για πρωκτικό και δυσανασχετουσε θα μου πεις εντάξει μπορεί κάτι να είχε εκείνη την ημέρα αλλά γενικά η όλη φάση να μην είναι σταθερή και να εναλλάσσεται συνέχεια στο πρόγραμμα έμενα δεν μου αρέσει γιατί στην ουσία δεν είναι αυτή που παρουσιάζεται.Στις 15 με 20 φορές τις 6 άντε 7 έχει δώσει κωλο τις άλλες βρίσκει δικαιολογίες μια άλλη φορά της είχα πει να ανέβει από πάνω μου και είπε ότι την ποναγε το γόνατο και η μέση γενικά δεν μου άρεσε καθόλου που δεν ήταν σταθερή και δεν μπορούσες να βγάλεις μια πλήρη εικόνα για αυτήν για αυτό και κάποια στιγμή έφαγε άκυρο από μένα προσωπικά για εσάς δεν ξέρω αυτό ισχύει για μένα.Την κριτική δεν θα την έγραφα γιατί δεν είμαι πελάτης της πια αλλά καλό είναι να γράφουμε οσο μπορούμε γιατί ο καθένας μπορεί να βοηθηθεί με τον τρόπο του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, professorx, brujeria69 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2018
To πρωκτικό ανακοινώνεται στο σαλόνι σα μερος του προγράμματος, ή το ζήτησες στο δωμάτιο?
09 Φεβρουαρίου, 2018
Της το ζητησα στο δωματιο δεν ανακοινωθηκε σε μενα μπροστα ποτε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2