Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565216
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για πολοστή φορά επισκεύτικα το αγαπημένο μου μέρος με την αγαπημένη μου κοπέλα. Και σήμερα όπως μου είπε όταν μπηκε χαμογελαστή μέσα στο δωμάτιο ξυπνησε με κέφια και όντως η συνεδρία ήταν καταπληκτική. Ξεκινήσαμε με φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα η βυζάρες της είναι οι καλύτερες στην πιάτσα σιλικόνη μεν αλλά τελεια δουλεία ξεχνιέσαι εκει να γλύφεις τις ρώγες της. Αυτή δαγκώματα στο αυτί και να μου βάζει το χερι στο νινάκι της για να την δαχτυλώσω και μάλιστα το ήθρλε και άγρια. Πίπα διαστημική με πολύ πιπίλισμα στα αρχ@@@@@δι@@@@! Και να βαράει το εργαλείο μου με μανία στην γλώσσα της. Μετά την γύρισα στα 4 και άρχισα να της κάνω ένα κωλ#$$%ρουφ/×^#* απιστευτο με αυτη να ανοιγει τα μαγουλά της διάπλατα για να μπεί η γλώσσα μου όλο και ποιο βαθιά. Το σέξ στο τέλος απίστευτο ιεραποστολικό να με πιέζει πάνω της και να του ρίχνει σκαμπιλια στον κώλο και να τρελαίνετε. Μετά στα 4 με απίστευτο στήσιμο και να χαζεύω στο καθρεύτη με το τη μουνί γαμάω. Σήμερα η κοπέλα ήταν θάνατος.

Προφανώς πρόγραμμα 100 ευρω με ακά πίπα. Για ποιο λίγα λεφτα δεν είναι το κορίτσι και λογικό γτ τα αξίζει τα 100. Μπράβο κορίτσι μου τα λέμε τον μάρτη.

изгубити победити Monika

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, koursaros66, pilofori και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2018
Είναι γυναικάρα τι να λέμε τώρα δεν νομίζω να έχει βρεθει ή να βρεθεί κάποια άλλη που να σταθεί δίπλα της Αξίζει τα φράγκα το άλογο ωραία κριτική φίλε όταν έχεις τα γένια (€) έχεις και τα χτένια ότι πληρώσεις θα πάρεις
08 Φεβρουαρίου, 2018
Η σερβα εχει παντα κέφια απο 100€ κ πάνω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2