Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67881
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη κριτική στο site!!!! Όπως είπα θα γράψω και άλλες κριτικές.. Πρώτα από όλα την Μαρίνα την συνάντησα στις αρχές Δεκεμβρίου αλλά δεν θυμάμαι το πότε ακριβώς γιαυτό και η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Από κει και πέρα η Μαρίνα είναι μια μουναραρα μανουλα μιλφ, όταν την ρώτησα πόσο ειναι μου είπε πως είναι 29 αλλά πρέπει να ναι 35+ ,( όχι ότι έχει σημασία απλά το λεω)
Όσον αφορά την εμφάνιση της το προσωπο της είναι σχετικά άγριο αλλά καυλωτικο, στο σώμα έχει λίγη κοιλίτσα αλλά δεν με απασχολεί, τα βυζάκια της είναι φυσικά και εννοείται γαματα και για πολύ γλύψιμο , επίσης έχει πολύ ωραία πόδια. Όσον αφορά τα του αγώνα η πιπα της είναι για σεμινάριο με μπόλικο σάλιο και deepthroat (να πω ότι οταν καναμε deepthroat ήθελε να το κάνει μόνη της, δεν ήθελε να την καθοδηγησω πιέζοντας το κεφάλι με το χέρι μου), φιλάει βαθιά και γενικά κάθεται να την φιλήσεις με τις ώρες. Δείχνει να γουστάρει αυτό που κάνει. Πεξαμε δύο γύρους κάνοντας πολλές στάσεις. Η στάση που ξεχωρισα ήταν όταν η μαρίνα ήταν από πάνω μου και την άφησα να κάνει παιχνίδιΠροσκύνημα, εκεί τα δα όλαΚαπέλο. Και στους 2 γυρους την εχυσα στο στόμα.
Υ.Γ. Αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα στη γενική συμπεριφορά και στη διάθεση για sex 10 επίσης στη επικοινωνία έβαλα 5 γιατί μπορεί μεν η μαρίνα να είναι ευδιαθετη και χαμογελαστή αλλά επειδή δεν ξέρει ελληνικά και επειδή τα αγγλικά της δεν είναι καλά δεν είναι για πολλές κουβέντες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.893
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, Andy Dufresne, makhswrx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2018
τυπε ευχαριστουμε για τη κριτικη...που τη βρισκουμε??
07 Φεβρουαρίου, 2018
Τυπε αν μπεις στο forum της θα λυθούν οι απορίες σου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2