Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 1 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 1259
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αγαπητο dreamgirls. Επειδη οπως σας ειπα και στο τηλεφωνο η αληθεια πρεπει να λεγεται και συμφωνησατε μαζι μου και μπραβο σας για αυτο θα αφησω την εμπειρια μου εδω για την αποψινη μας γνωριμια με μια απο τις κοπελες σας την britney. Καταρχας να πω οτι η κοπελα δεν ειχε σχεση με τις φωτος το βυζι ειδικα φαινεται για σιλικονι και τουμπανο ενω η κοπελα που βρεθηκα εγω ειχε μικρουλικο και φυσικο στηθος. 2αρι θα ελεγα.

Πρωτο φαουλ του γραφειου η συμφωνημενη ωρα στις 10 το βραδυ και η ενημερωση κατα τις 1040 οτι τελικα δεν μπορει και να διαλεξω καποια αλλη. Εγω επεμενα για την συγκεκριμενη. Με τα πολλα πολλα η κοπελα ηρθε στις 1230. Αφου λοιπον ηρθε εδωσα τα χρηματα για 1.30ωρα. Δεν θα μπω σε πολλα γιατι αλλου ειναι το ζουμι. Τα βασικα ηταν οτι η πιπα της ηταν μηχανικη. Δαχτυλα δεν ηθελε πουθενα γενικα μου ελεγε τι να κανω. Ααα μεγαλο φαουλ της που μολις ξαπλωνο κρεβατι πιανει προφυλακτικο και της λεω οχι και καλα μου λεει νο σεξ? Της κανω με νοημα για πιπα οποτε τον πηρε ακαποτα αυτο μας ελειπε να μας επερνε πιπα με προφυλακτικο. Λιπαντικο μαζι της και φουλ στο μουνι. Τεσπα παιδες ετοιμαστειτε τωρα για την αποκορυφωση. Μετα το 1ο τελιωμα ξαπλωνει στο στηθος μου της χαιδευω και εγω λιγο τα χερια και τσουυυυυπππππ μου κοιμηθηκε ρε μαγκες στο κρεβατι η γκομενα. Αχαχαχαχαχα. Τρελο γελιοοοο. Να μην ξυπναει με τιποτα. Εννοειτε καλεσα το γραφειο με ζητησαν συγνωμη οι ανθρωποι βεβαια δεν φταινε αυτοι. Τεσπα κατα τις 145 ηρθε και ο οδηγος στο δωματιο της ριξαμε νερο στα μουτρα αυτη ελεγε εκει τα δικα της τα ρωσσικα γελουσε κιολας. Πλακα ειχε. Μου δωσανε και οι ανθρωποι 50ε πισω και ολα οκ. Τωρα μην ρωτησει κανεις αν θα ξανασυναντουσα την κοπελα. Σιγουρα οχι. Επειδη ομως το γραφειο ηταν ευγενικο ισως παρω αλλη κοπελα. Να ειστε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.504
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mick11, ThE, Aragorn135 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2018
Δυστυχώς φίλε μου την ίδια μέρα λίγο νωρίτερα είχα την ίδια εμπειρία με καθυστέρηση 45 λεπτών χωρίς ειδοποίηση. Και το χειρότερο ότι στο μισάωρο άρχισαν τα τηλεφωνήματα για να καλύψουν κάποιο απο το χαμένο χρόνο για τα επόμενα ραντεβού. Ευτυχώς το κορίτσι ήταν εντάξει και δε μάσησε, έκατσε όλη την ώρα γεμάτη... αλλά καλό είναι να τα λέμε για να προσέχουν λίγο παραπάνω. Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
05 Φεβρουαρίου, 2018
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
06 Φεβρουαρίου, 2018
Ο ύπνος καταλαμβάνει σημαντικό μέρος της ζωής των ανθρώπων. Οι αιτίες που γέννησαν την ανάγκη για ύπνο και ο τρόπος που ο ύπνος ενσωματώθηκε στον βιολογικό κύκλο αποτελούν ένα από τα μεγάλα μυστήρια της εξέλιξης. Στην ελληνική μυθολογία, η Νύχτα γέννησε τον Ύπνο, ο οποίος ήταν πατέρας του Μορφέα, θεού των ονείρων. Ο ύπνος και τα όνειρα θεωρούνταν μορφή επικοινωνίας με τους θεούς. Για την επιστήμη όμως, η ερμηνεία του φαινομένου του ύπνου παραμένει ακόμα ασαφής, παρά το γεγονός ότι πολλές από τις θεωρίες που έχουν διατυπωθεί συμπίπτουν ως προς την ύπαρξη ενδογενών χρονοβιολογικών ρυθμών.

Σύμφωνα με τη δαρβινική θεωρία, ο ύπνος αποτελεί προϊόν της φυσικής επιλογής. Τη συνήθεια του ύπνου τη συναντάμε σε πολλά ζώα, και σχεδόν σε όλα τα σπονδυλωτά. Σε ορισμένα ζώα που δείχνουν να μην κοιμούνται ποτέ, όπως το δελφίνι, αυτό που συμβαίνει στην πραγματικότητα είναι ότι ο μισός μόνο εγκέφαλος είναι σε εγρήγορση ενώ ο άλλος μισός κοιμάται -προφανώς για να μπορεί το δελφίνι να αναπνέει κολυμπώντας συνέχεια κοντά στην επιφάνεια. Η διάδοση της συνήθειας του ύπνου κατά τη μακρά πορεία της εξέλιξης οφείλεται ίσως σε δύο βασικούς λόγους. Είναι πολύ πιθανό οι οργανισμοί που αποσύρονταν το βράδυ αφενός να διέτρεχαν λιγότερους κινδύνους και αφετέρου να αξιοποιούσαν καλύτερα τις ευκαιρίες της ημέρας, γεγονός που βοηθούσε στην επιβίωσή τους. Επίσης, είναι πιθανό η φυσική επιλογή τους να ενισχύθηκε και από τη μεγαλύτερη έξαρση ορισμένων βιολογικών διεργασιών κατά τη διάρκεια του ύπνου. Έχει διαπιστωθεί από πρόσφατες μελέτες ότι κατά τη διάρκεια του ύπνου υπάρχει μεγαλύτερη παραγωγή πρωτεϊνών, νευροδιαβαστών, καθώς και ορισμένων ορμονών. Επιπλέον, η διαίρεση και ο πολλαπλασιασμός των κυττάρων όλων των ιστών είναι ταχύτεροι.
09 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Peperboy εγραψες ρε φιλε Σπασίκλας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4