Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χαιρετω τους συναλδεφους μουνοκυνηγους κ πορνους..Ο χρονος περιορισμενος αλλα ειπα να γραψω αυτη την κριτικη για να γλιτωσουν καποιοι το 20€.Επισκεψη λοιπον στο μπουρδελο επειτα απο παροτρυνση καποιας(ναι καποιας)για ενα αστερι ονοματι αλινα..Η κοπελα νεα,1,60 22 ετων περιπου,λεπτη οχι πολυ,με γλυκο προσωπο, ναζι κ δεν μιλα ελληνικα ..Μπαινω ερχεται μετα απο 5',ξαπλωνει, προκαταρκτικα δεν παιζουν απο αυτη,εγω την χαμουρευω κ σε λιγο περνα ατσαλα τη καποτα στη ψωλη μου..κανει μια πιπα του κωλου για μισο λεπτο..κ ενω θελω νατην τσιμπουκωσω κ στα 4 αυτη κανει οτι δεν καταλαβαινει λες κ μιλω την γλωσσα σουαχιλι.Εκει αρχιζω κ ξενερωνω με το μαλακισμενο πουτανακι κ της τον βαζω ιεραποστολικα..ελαχιστη η συμμετοχη της κ σκεφτομαι να σωσω την παρτιδα μιας κ δε το ευχαριστιομουν κ δεν ειχα καλη στυση..την γυρνω κ λιγο στα 4 κ μετα θελω να κατσει πανω μου με σκοπο να την σηκωσω ορθιος στα χερια κ να την ΞΕ-ΜΟΥ-ΝΙΑ-ΣΩ!!Ελα ντε ομως πουχαν φυγει 1 σταγονα απο αυτα που λεμε προ-σπερματικα υγρα κ βλεποντας το μου λεει finish!της λεω οχι κ προσπαθω να της εξηγησω οτι δε εχω χυσει κανονικα..αυτη να επιμενει,εγω το ιδιο,κ καπου εκει ξεροντας οτι δεν θελει να καταλαβει-οχι δε μπορει επειδη μιλα αλλη γλωσσα-την εδιωξα αχυστος σιχτιριζοντας!!!Λοιπον συμπερασμα: ειναι μια απλα νοστιμη νεα κοπελα.χωρις προκατακτικα,αθλια κ συντομη πιπα,μετρια στησιματα αλλα κυριως με ανυπαρκτη διαθεση συνεργασιας!Κ αλλες κοπελλες δεν μιλουν κοινη γλωσσα αλλα μια χαρα συνενοουνται μαζι σου γιατι απλα το ΘΕΛΟΥΝ!!Ο τιτλος ειναι γιατι εκ των υστερων διαβασα κριτικη εγκριτου πορνοδημοσιογραφου,νομιζοντας οτι δε ειχε γραφτει καποια κριτικη-ακομη-για το πουτανακι,η οποια ηταν αρνητικη κ αυτη.Ετσι θυμηθηκα την διαφημιση για καποιους που δεν προνοησαν κ ειναι..αδικαιολογητοι!!Υ.Γ:Εγω εκανα αυτο πρεπει να κανει ο καθενας μας:φωναξα την τσατσα κ της τα ειπα φευγοντας δυσαρεστημενος, κ φυσικα ενημερωσα το site για αναφορα φολας!!Επισης να πω οτι η αλυσιδα φυλης 54-66 που κανει αποκλειστικα(κ κακως)απλο προγραμμα ,για να αξιζουν το γαμημενο 20€,εκτος απο καλους χωρους -που διαθετει- ,πρεπει ναχει πολυ ωραια κοριτσια με πολυ καλη συμμετοχη στο...φτωχο προγραμμα τους.Οι αλλες στα περιξ δεν υδρωνει το κωλοτρυπιδι τους κ δε ρουφανε στεγνα ψωλες κ χυσια με τα ιδια λεφτα,ετσι για πλακα κ για το τιποτε!!!Σας αφηνω καβλιαρηδες..κουραστηκα..εχω κ δουλεια..ναστε καλα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vril, nikos708, thalasolikos37 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού