Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή συνάντηση όπου την είχα στις υποψήφιες και δεν ταίριαζε μέχρι τώρα. Άφιξη με ολιγόλεπτη καθυστέρηση άνευ σημασίας. Εμφανισιακά πολυ ομορφο νεανικό σωμα με ενα βυζακι 2αρακι για τα γούστα μου ποίημα. Άλλωστε φαίνεται καθαρά στις φωτογραφίες. Εγκαρδια είσοδος, κερασματακι, γνωριμία, και πάμε για εξερεύνηση. Πως να αφήσεις τέτοιο μωρο και να μην το γλυψεις.... Απόλαυση!!! Η σειρά της μετα για μια άπειρη ομως γλυκεια παράλληλα πίπα χωρίς δοντάκι. Πέρασμα σκούφο και μια στάση ιεραποστολικό που μου άρεσε να την βλέπω και να φυλάω τα βαζάκια της και ότι αλλο έφτανα. Πολυ καλή αίσθηση με μαξιλαράκι κάτω απο το κωλαράκι της. Το τέλος ήλθε έτσι. Λίγη συζητηση, την βρήκα σωστή σε πολλά, στέκεται αξιοπρεπώς, συζητά τα πάντα και πάμε για το επόμενο ημίχρονο. Δυο στάσεις και ενώ ήταν απο πανω Καβάλα βλέποντας αυτά τα βυζακια απο πανω μου, δεν κρατήθηκα αλλο .....Σε γενικές γραμμές είναι ενα κοριτσάκι που θέλει να περάσεις όμορφα και δεν θα το μετανιώσεις γιατί ακούει και εκτελεί ότι θελεις αν και απο ότι μου είπε εκοψε το αναλ πράγμα που για εμένα δεν είναι αποτρεπτικό για άλλη συνάντηση. Αυτά και να περνάμε καλά!!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
372
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Jim25jim, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2018
ξερει κανεις ποια ειναι ρε μαγκες?οι φωτο ειναι αληθινες ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1