Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Ελένη είναι μιλφ από Βουλγαρία, με προυπηρεσία σε κωλόμπαρα στην Ορεστιάδα,Αλεξανδρούπολη,Διδυμότειχο και συναφείς περιοχές της Θράκης. Σώμα κανονικό, με κάποια πιασιματάκια τοπικά,μαλλιά καστανόμαυρα πιασμένα πάνω, δόντια σκούρα χαλασμένα,πρόσωπο τραχύ καβλωτικό,μεγάλο τατού στον μηρό μία κοπέλα και πίσω στην ωμοπλάτη ένα μικρότερο tribal. Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα. Αποφάσισα να τη δοκιμάσω να δω τι ψάρια (ή μάλλον καυλιά) πιάνει μέσα στο δωμάτιο.
Να πώ ότι το μαγαζί είναι καθαρό,περιποιημένο,τα δωμάτια διαθέτουν διπλά κρεββάτια,ντουζιέρα με ζεστό νερό,σφραγισμένη πετσέτα.Επίσης στην ντουζιέρα υπήρχε στην ειδική θήκη και σαμπουάν.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,μιλάει Ελληνικά σε καλό βαθμό αν και κάπως σπαστά.Έτσι κάναμε εισαγωγικά λίγη κουβεντούλα να σπάσει ο πάγος. Η κοπέλα αφαίρεσε τα εσώρουχα της,ήρθε κοντά μου και αγκαλιαστήκαμε. Αρχίσαμε να ανταλλάσουμε φιλιά στο στόμα αν και αυτά δεν ήταν συνεχόμενα και ήταν κάπως φιδωλά.Η Ελένη δεν τα πολυεπιδιώκει για να πω την αλήθεια.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι με χάδια και αγκαλιές.Η Ελένη ξεκίνησε να με γλύφει στον λαιμό και έπειτα στις θηλές του στήθους μου.Επίσης τρίφτηκε για λίγο στο σώμα μου και πήρε τον πούτσο μου στα βυζιά της.Κατόπιν η Ελένη πήρε μωρομάντηλο και καθάρησε το πέος μου μιας και της είπα να περάσει στην πίπα.Το τσιμπούκι της είχε αρκετή γλώσσα περιμετρικά του κορμού.Το ρούφηγμα της όμως ήταν σχετικά ρηχό,ίσα που κατέβαινε λίγο πιο κάτω απο την βάλανο και φειδωλό. Γενικά απότι κατάλαβα στο τσιμπούκι θέλει κάποια δουλίτσα μιας και δεν το πολυσυμπαθεί.Σε πρόταση μου να περάσει και τα αρχίδια,άρχισε να τα απαλογλύφει απο κάτω. Το τσιμπούκι της είχε και αρκετό handjob της απέσυρα τα χέρια,συνέχισε για λίγο έτσι και μετά επανήλθε στον πρότερο ρυθμό.Στα πιασίματα στο μουνάκι της ήταν δεκτική,σε δάχτυλο όχι.
Στην στάση του 69 περιποιήθηκα το μουνάκι της και λίγο την δουλεμένη κωλοτρυπίδα της η οποία προσφέρεται στο πρόγραμμα,πλην όμως εγώ δεν την δοκίμασα για να έχω άποψη.Η Ελένη στην στάση αυτή μαλάκιζε τον πούτσο μου με σκοπό να με τελειώσει μία ώρα αρχήτερα.Λογάριαζε όμως χωρίς τον ξενοδόχο.Σε πρόταση μου να ρουφάει τον πούτσο με το στόμα της ή απλώς με αγνοούσε ή το έκανε για λίγο και μετά συνέχιζε με μαλακία. Πάντως εγώ φρόντισα να απολαύσω το μουνάκι της παρόλη την βιασύνη της.
Στην συνέχεια η Ελένη πέρασε καπότα.Ανέβηκε απο πάνω μου,άρχισα να την γαμάω ενώ έγλυφα τα στήθη της και χούφτωνα το κορμί της.Κάποια φιδωλά φιλιά στο στόμα επίσης έπεσαν. Την έφερα πιο κοντά μου την γαμούσα ενώ η Ελένη αναστέναζε και με έγλυφε στον λαιμό μου.Μία πρόδηλη βιασύνη όμως υπήρχε στην ατμόσφαιρα καθώς η κοπέλα έλεγε "Χύσε!Χύσε!"
Στο πισοκωλητό ξεκίνησα να την καρφώνω ενώ χάιδευα την δουλεμένη την σκουρόχρωμη κωλοτρυπίδα.Στην στάση αυτή η Ελένη χάιδευε και τα αρχίδια μου απο κάτω με σκοπό να με κάνει να χύσω.Πάντως αυτό ήταν καλό, δείχνει ότι έχει εμπειρία.
Στο ιεραποστολικό το γαμήσι συνεχίστηκε,με την Ελένη να με παροτρύνει να χύσω.Φιλιά στην στάση αυτή δεν σημειώθηκαν.
Βλέποντας την ότι ήταν βιαστική,αφαίρεσα το προφυλακτικό με σκοπό να τελειώσω στο στόμα της με τσιμπούκι.Να σημειώσω ότι στο σαλόνι ανακοινώθηκε full και ρώτησα και την ίδια κοπέλα αν μπορώ να τελειώσω στο στόμα της.Η απάντηση της ήταν θετική. Όμως από τον τρόπο που μου έκανε τσιμπούκι στην αρχή,κατάλαβα εκ πείρας ότι κάτι τέτοιο δεν θα ίσχυε στην συνέχεια.Της το προτείνω λοιπόν και η Ελένη άρχισε τα τριψίματα με τα βυζιά της και το κορμί της, τα γλυψίματα στο σώμα και ότι άλλο πέραν του να τελιώσω με πίπα. Δεν μπορώ να πω ότι δεν το έκανε καλά, αλλά άλλο πράγμα είχε κανονιστει. Τελικώς βλέποντας ότι δεν θα το κάνει,την έστησα στα τέσσερα να βλέπω την δουλεμένη της κωλοτρυπίδα και την κωλάρα της και κάνοντας παιχνίδι έριξα μία σεβαστή ποσότητα παχύρευστου υγρού στα κωλομέρια της. Την σκούπισα,η κοπέλα μου είπε ότι με περιμένει και αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Η συνολική εικόνα είναι σχετικά καλή αλλά υπάρχουν πολλά περιθώρια βελτίωσης ακόμα. Στα αρνητικά ότι υπήρχε βιασύνη από μέρους της με σκοπό να με τελειώσει πιο γρήγορα κάτι που αγχώνει τον πελάτη, το τσιμπούκι της το οποίο ήταν αρκετά φειδωλό και με έντονο χέρι σε πολλά σημεία και το ότι δεν ήταν τελειωτικό όπως είχε συμφωνηθεί. Στα θετικά ότι ξέρει να καβλώνει τον πελάτη,ότι συμμετέχει στο σεξ,το 69, το cob και ότι δίνει κώλο αν και εγώ δεν δοκίμασα και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

p.s Η συνεύρεση αφορά το καινούριο μαγαζί Φυλής 81, την ανεβάζω προσωρινά εδώ μιας και δεν υπάρχει στις διευθύνσεις και μόλις προστεθεί η διαχείριση ας την μεταφέρει στην σωστή της θέση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 k.anastasiou, snow19, mallias20 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2018
Κοπέλα με προϋπηρεσία σε κωλόμπαρα έχει πολύ αναπτυγμένη την πονηρο-απατεωνιά, απαιτείται μεγάλη εμπειρία από τον πελάτη, καλύτερα μακριά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1