Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Call-Girls 23632
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γράφω και εγώ δυο λόγια για την εν λόγο κορασίδα
Έχω γράψει άλλες 3 κριτικές δεν έχουν εγκριθεί δεν ξέρω γιατί. Τσεπα.
Πολύ εύκολη η διαδικασία του ραντεβού με 3 sms, σε ξενοδοχείο των νοτίων προαστίων
Ναι! Η κοπέλα έφτασε 10 λεπτά νωρίτερα από το προκαθ. Ραντεβού ( εύγε στ γραφείο)
Με λίγα λόγια η κοπέλα ανοίκει στην κατηγορία Πιπινους-κοντοπουτανους-καυλαρους .
Στα του αγώνα η καρλα παραδίδει μαθήματα πίπας στην κυριολεξία και το γουστάρει :knee
Ιδιετερες πρωτοβουλίες δεν πέρνει αλλά ακολουθεί κατά γραμμας ότι γουστάρεις χωρίς δυσαρέσκεια
Και μόνο το ύφος της σε φτιάχνει. Είναι πολύ περιποιημένη από την κορυφή μέχρι τα νύχια,και
Μοσχοβολάει . Πετάχτηκαν 2 γύροι σε όλες της στάσεις με την καρλα να στήνετε εξερετηκα δεν
Κλέβει καθόλου.καταθεση και τις 2 φορές στο στόμα της( ότι μέγεθος κ να είναι τον εξαφανίζει )
Θα έλεγα πιο πολύ είναι pse , και από κοντά φαίνεται πιο μικρή από 21 που λέει .
Επίσης θα ήταν πιο σωστό το cim να ήταν στάνταρ υπηρεσίες ,( 150 μαζί με κωλο είναι οκ)
Αυτά από εμένα παίδες ελπίζω να εγκριθεί η κριτική μου Ευχαριστώ καρλα.Ναι!Ναι!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
203
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Romeakias, dim.dim(1) και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2018
πιο πιθανο να χασεις το καυλι σου στον κωλο της, παρα στην πιπα...αχ να δω ποτε θα τον χασω και εγω.Ναι!
27 Ιανουαρίου, 2018
Έγραψες: «Έχω γράψει άλλες 3 κριτικές δεν έχουν εγκριθεί δεν ξέρω γιατί. Τσεπα.»

Τι συμβαίνει:
1. Έγραφες μσλακίες η ασυναρτησίες.
2. Ο «μπαμπάς» της είναι κολλητος της διεύθυνσης και τα κακά λόγια που έγραφες Δένδιας ήταν να δουν το φως.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2