Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινο Τριτης κι ενω ειχα κατι δουλειες στο κεντρο μου ηρθαν κατι περιεργες καυλες,μιας και ειχα αρκετες μερες να ψηφισω.Οποτε κατεβηκα μεταξι να κανω ρομαντικη βολτα την ωρα που σχεδον ειχαν ανοιξει για την πρωινη βαρδυα και επικρατουσε ηρεμια.Μετα απο συντομη βολτα το μονο καλο γκομενακι που μου αρεσε ηταν στο υπογειο αυτου του οικου.Η Ντονα την οποια ειχα δει και σε αλλο οικο στην Μεγ. Αλεξανδρου νομιζω,αλλα δεν ετυχε να την τιμησω.Προκειται για γυφτοαλβανεζα με βυζαρες η οποια σου την πεφτει στο σαλονι πιανοντας πουτσες.Ηταν η ωρα που ξεκιναγε και μου λεει οτι ειμαι πρωτος και θελει να της κανω σεφτε.Εφυγα να δω και τα υπολοιπα σπιτια και σε λιγο γυρναω με το δεκαρικο στο χερι να μπω,αφου δεν βρηκα κατι καλυτερο.
Με περιμενε ομως μια εκπληξη,ειχε πεσει το ρευμα και στα δυο μπουρδελα,δεν ξερω αν ηταν προβλημα της περιοχης,και μου λεει μωρο μου θα γαμηθουμε χωρις φωτα γελωντας.Μου λεει περιμενε θα δουμε τι θα γινει. Σε λιγο ηρθε ο τσατσος και εφερε μια λαμπα με μπαταρια και μπηκαμε μαζι στον δωματιο με την Ντονα.Εκει αρχισα να γδυνομαι και αυτη ξαπλωμενη στο κρεβατι με κοιταγε λεγοντας....ανυπομονω να τον δω....λες και ημουνα ο Γκουσγκουνης ρε πουστη μου χαχαχα!!!
Τελικα τα εβγαλα και εβγαλε ενα επιφωνημα θαυμασμου βλεποντας το στηλιαρι που ειχα φτιαξει,με ειχε καυλωσει η πουτανα απο πριν στο σαλονι...
Καθιστη στο κρεβατι μου περναει καποτα και αρχιζει ενα θεικο τσιμπουκι απο αυτα που βλεπουμε στις τσοντες.Δεν την αφησα πολλη ωρα γιατι ενιωθα οτι θα τελειωνε αδοξα η συναντηση.Την ξαπλωνω και αρχιζω να της γλειφω τις βυζαρες και μετα να της των καρφωνω στο μουνι,ενω αυτη εβγαζε επιφωνηματα τυπου...ναι καυλα μου και κατι τετοια....
Ημουνα πολυ καυλωμενος και την γυρισα πισωκολητα για να την σφυροκοπησω και ετσι να τελειωσω.Ηταν ενα πρωινο ξεκαυλωμα απο τα καλυτερα μου.Η γκομενα ειναι πολυ καυλιαρα και θα την ξανατιμησω!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, professorx, airfather και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2018
Γλυφομούνι δέχεται ή όχι;
R
Reklamas
04 Φεβρουαρίου, 2018
οχι
16 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε παιδια ελεος....κανετε γλειφομουνι σε μπουρδελα που πριν εχουν περασει καμια πενηνταρια πουτσες??? Κεφάλι σε τοίχο!
27 Φεβρουαρίου, 2018
γλειφοκωλι δεχεται?αν δεν εχει πρωκτικο στο προγραμμα της θα ναι καθαρη ρε
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4