Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327345
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την συγκεκριμένη κοπέλα την είχα δει και παλαιότερα αλλά δεν την συνάντησα, πολύ εντυπωσιακή κοπέλα αλλά από τα γραφόμενα  μελών οι εμπειρίες μοιρασμένες για αυτό ήμουν επιφυλακτικός και δεν.  Από τότε μου είχε  κολλήσει στο μυαλό μου και με την πρώτη ευκαιρία ήθελα να την δω, και άς έτρωγα φόλα.
Ωραίο σαλοναρισμα, πολύ όμορφο πλάσμα και ευδιαθετη, φόραγε και ένα ψηλοδιαφανο κορμάκι θυμίζοντας μου τότε που την είχα δει για πρώτη φορά το κόλλημα που έπαθα.
Περιμένοντας με ανυπομονησία λοιπόν  το μωρό σε ένα ανακαινισμένο δωμάτιο με ψευτο-μπαρόκ διακόσμηση και μουσική για νανούρισμα ακούω να χτυπά η πόρτα του δωματίου, σηκώνομαι από το κρεβάτι για να την υποδεχθω, και τι βλέπω. Έρχεται ολογυμνη φορώντας μόνο τα τακούνια της και  λουσμενη από ένα θαμπό μπλε φως του δωματίου  που ακουμπούσε στην  λευκή της επιδερμίδα έμοιαζε σαν θεά στα μάτια μου. Απίστευτο σώμα, σώμα μοντέλου στα όρια του αδύνατου, με ρώταγε διάφορα που με δυσκολία μπορούσα να απαντήσω.  Έκατσε στο κρεβάτι στα τέσσερα για να την γλύψω και αυτή να καμαρώνει από τον καθρέφτη αναστεναζοντας ελαφρά. Αφού με τουρμισε  για τα καλά ήρθε κοντά μου γλειφοντας με από τον λαιμό μου αργά αργά και κατεβαίνοντας πιο χαμηλά ρωτώντας με αν θέλω ελεύθερο. Ωραία τεχνική με την γλώσσα της να παίζει σε ευαίσθητη περιοχή. πρώτη στάση  ιεραποστολικό ωραία η αίσθηση στα φτιαχτα  στήθη της αν και θα ήθελα να είναι πιο μαλακα όπως θα ήθελα να φιλαγε αλλά μου το αρνήθηκε ευγενικά. Σήκωσα αυτά τα υπέροχα πόδια της στους ώμους μου έχοντας πλήρη διείσδυση χωρίς η μικρή να θέλει να το αποφύγει απολαμβάνοντας ωραίο sex. Την ήθελα στα τέσσερα, απίστευτο σκηνικό, να την έχω μπροστά μου να την καθοδηγω και να χαϊδεύω τον ωραίο της ποπο, το κρεβάτι να τρίζει αυτη να φωνάζει και εγώ να βλέπω τις καυλιαρικες εκφράσεις της από τον καθρέφτη. Κάπου εκεί λοιπόν η συνεδρία τελείωσε αφήνοντας με ικανοποιημένο και πεινασμένο από τις θερμίδες που μου έκαψε το μωρό.
Κόστος 100 ευρώ
Διάρκεια 30+ λεπτά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Paris
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, The Saint*, maniouel και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2018
Προσκύνημα Με εψησες πολυ άσχημα
23 Ιανουαρίου, 2018
ενδιαφέρουσα πληροφορία ότι η Πάρις κάνει ελεύθερο και αυτή βέβαια στα 100
23 Ιανουαρίου, 2018
το θεμα ειναι στο 50αρικο ειναι οκ ή πρεπει να πας σε ακριβο προγραμμα;Με αυτα που εχω διαβασει ειμαι συγκρατημενος.
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν πολυ καιρο στο 50αρι που την πηρα οι υπερεσιες της ηταν κατω του μετριου, οταν βρω χρονο θα ανεβασω κριτικη.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4