Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την προηγούμενη Δευτέρα με βόλεψαν οι συγκοιρίες κ πετάχτηκα μία βόλτα μέχρι τη Μίνωος. ¨Ηθελα να πάω στην Λένα αλλά είχε φύγει κ έτσι δοκίμασα ν ανέβω στο studio 11 όπου αφού άκουσα τα καλά λόγια της τσατσάς βγήκε η ¨Ελενα. "Ομορφη κοπελα γύρω στα 23 έτη ενώ απο εμφάνιση 'εχει μακριά μαλλιά μικρό στήθος κ γενικά κάνει καλή εντύπωση. Απο προγράμματα τα έχει όλα εκτός απο πρωκτικό σε διάφορς τιμές αλλά προτίμησα το απλό.
Μετά από 5 λεπτά στο δωμάτιο ήρθε η ¨Ελενα χαμογελαστή κ ορεξάτη για δουλειά.Μου παρουσιάστηκε σαν Βουλγάρα που έχει γεννηθει΄στην ¨Ελλαδα ενώ μου εξήγησε ότι οι κοπέλες που δουλεύουνε στο συγκεκριμένο γραφείο αλλάζουνε κάθε 15 μέρες κ αυτή έφευγε την επομένη. Ξάπλωσε δίπλα μου κ άρχισε τα χαδάκια κ τα φιλάκαι(όχι γλωσσο΄φιλα) κ σε συνδυασμό με το καλό κλίμα η στύση ήρθε γρήγορα. Πέρασε το προφυλκτικό κ άρχισε μία βαθειά πίπα. Μετά ανέβηκε απο πάνω αλλά γρήορα την γύρισα απο κάτω κ στη συνέχεια την γύρισα στα τέσσερα όπου κ τελείωσα.
Σε γενικές γραμμές έμεινα αρκετ'α ευχαριτημένος κ γι αυτό έβαλα κ καλή βαθμολογία.Εννοείται ότι αν ξαναέρθει στα Χανιά θα ήθελα να την επισκεφτώ ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού