Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το κορίτσι το είχα σταμπάρει από άλλη φορά οπότε αποφάσισα να δοκιμάσω. Ψηλά, ωραία πόδια, 2,5άρι περίπου βυζί κι όμορφο πρόσωπο με μαύρα μακριά σχετικά μαλλιά. Από ελληνικά γιοκ, ούτε καν αγγλικά, οπότε δύσκολη η συνεννόηση. Ξεκινήσαμε με έντονα γλωσσόφιλα τα οποία δεν τσιγκουνεύεται καθόλου, κατεβαίνει μετά για γλύψιμο αλλά βάζει προφυλακτικό παρόλο που το πρόγραμμα είχε και χωρίς. Μόνο που σκέφτηκα ότι άντε να συνεννοηθούμε τώρα, και πάνω στην καύλα κιόλας, είπα γάμα το. Όχι καμιά τρελή πίπα αλλά την έπιασα από τα μαλλιά και της έσπρωχνα εγώ το κεφάλι πάνω κάτω με ρυθμό. Πέφτουμε στο κρεβάτι και ξεκινάμε(και τελειώνουμε) με ιεραποστολικό με τις ποδάρες της στους ώμους μου, η κοπέλα το νιώθει, φουλ γλωσσόφιλα με πάθος ενώ την πηδούσα κι αναστεναγμοί λες και είναι η κοπέλα σου και το γουστάρετε και οι δύο! Κάπου εκεί ήρθε και το τέλος. Δεν ήταν κακή αλλά ούτε και κάτι απίστευτο, θα ξαναπήγαινα πάντως. Η τσατσά πολύ ευγενική να τονίσω, συμπαθητική φυσιογνωμία του στυλ "θεία από το χωριό που θα σε ρωτήσει 50 φορές αν έχεις φάει τίποτα, αν θέλεις να σου φτιάξει 3 αυγουλάκια με τηγανητές πατάτες" Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Υπηρεσίες
Διαγραμμένο μέλος 155367
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
250
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, statusorama, Amonamarth και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2018
Άρα η Μαίρη άρχισε να δίνει γλωσσίδια; Γιατί σύμφωνα με κριτικές τα αποφεύγει.
22 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σύμφωνα με κριτικές; Έχει πολλές; Εμένα έδωσε πάντως, ίσως δίνει επιλεκτικά...
22 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια παλιά του προφεσσορα και ένα πρόσφατο ποστ του Λαδάκη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3