Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρώτη συνεύρεση για 2018, στραβά μας μπήκε η χρονιά.Είπα και εγώ να επιβραβεύσω τον εαυτό μου με έναν μούναρο, τι το 'θελα αφού ξέρω το μεγαλύτερο ποσοστό τέτοιων κορασίδων στο δωμάτιο δεν.Τέλος πάντων συνεννόηση με γραφείο και συνάντηση στο ξενοδοχείο που εδρεύει, πηγαίνοντας για το δωμάτιο μου έρχεται μήνυμα να περιμένω δίπλα στο ασανσέρ γιατί η κοπέλα δεν έχει ετοιμαστεί και θα έρθει να με πάρει αυτή.Με τα πολλά μπήκα στο δωμάτιο και 10 και 15 κάπου εκεί.

Πρώτη εντύπωση σε εικόνα ήταν γαμάτη φορούσε και ένα κολλητό και είπα όρε τι θα φάμε σήμερα, πλησιάζω κοντά ψιλοπαγωμάρα, οκ λέω θα το σπάσουμε, δεν πρέπει να μιλάει και πολύ(βασικά δεν έλεγε κουβέντα) και κατευθείαν άρχισε να παίζει με το κινητό(ωραία).Μπαίνω για ντουζάκι, βγαίνω είχε μείνει με τα εσώρουχα, αρχίζω το μπαλαμούτινγκ στα όρθια που είναι και ψιλή κοπέλα,πήρα κάποια φιλάκια, γλώσσα γενικά δε θυμάμαι ή απειροελάχιστη ή καθόλου.
Συνεχίζω εκεί που φιλούσα λαιμό άρχισε κάτι προσποιητούς αναστεναγμούς που οκ ακόμα και αυτό καμιά φορά βοηθάει. Πέφτω στο κρεβάτι και ξεκινάει μια μέτρια πίπα αλλά ήμουν πολύ ταβλωμένος πριν μπω στο δωμάτιο οπότε μόνο που ακουμπούσε γλώσσα έφτανε.Μετά από λίγο κάνει κίνηση να πάρει προφυλακτικό και λέω όπα περίμενε σειρά μου, αλλάζουμε θέσεις και αρχίζουμε τα φιλιά και κατεβαίνω περιποιούμαι όλο το σώμα, τα βυζάκια είναι όμορφα αλλά πέτρα δεν έχουν ωραία αίσθηση, κατεβαίνω στο όμορφο κλειστό της νινάκι και πιάνω δουλειά εκεί πάλι κάτι μάλλον προσποιητές αντιδράσεις και δε συνέχισα πολύ ως συνήθως.

Πέρασμα κάλτσας και ξεκινάει το σεξ, πρώτη στάση αυτή στο κρεβάτι ξαπλωμένη και σούπερ ντούπερ άβολα κυρίως λόγο κρεβατιού που βούλιαζε στη μέση(απαράδεκτο για τέτοιο ξενοδοχείο),άμεση τοποθέτηση μαξιλαριού στη μέση μπας και φτιάξουν λίγο τα πράγματα. Δε θα πολλά εδώ μερικές εναλλαγές στάσεων, πισωκολλητό δεν είχε τελικά ωραία θέα, πολύ πεσμένος. Επειδή ήμουν πολύ φορτωμένος ήρθε τελικά το τέλος μέσα της.
Πάω για ντουζάκι και λέω άντε τώρα να ξανασηκωθεί ο μαστρογιώργης, βγαίνω μου λέει για μασάζ, εκεί μάλλον προσπάθησε λίγο αλλά δεν το έχει και πολύ, μετά από αρκετό μασάζ, την παρότρυνα να αρχίσει την μασαζομάλαξη του εργαλεία όπως ήμουν μπρούμυτα. Εκεί που ξυπνάει το εργαλείον λέω άντε θα προλάβουμε ακόμα έναν ή τουλάχιστον πίπα.Ε εκεί ακριβώς χτυπάει το ξυπνητήρι της το μέγιστο να ήταν παρά τέταρτο γιατί όταν βγήκα από το ντους είδα παρά δέκα. Αίσχος είπα να κάνω σκηνή, είπα κατά τη διάρκεια να πω ότι γράφω στο μπου μήπως προσπαθήσει παραπάνω, δεν έκανα τίποτα είχα ξενερώσει πολύ και δεν ήθελα να συγχυστώ άλλο.

Συμπέρασμα για τον μπούύύύύύυύύύύτσοοοοοοοοοοοοοοοο η κοπέλα. Επίσης καθ όλη τη διάρκεια της έλεγα τουλάχιστον να με κοιτάει με τα πανέμορφα της μάτια αλλά αρχίδια.
Υ.Γ.1: Με συγχωρείτε για την παραπάνω παράγραφο δε το συνηθίζω.
Υ.Γ.2: Μετά απεγνωσμένος από μια τρισάθλια συνεύρεση, πολλά υποσχόμενη, πανάκριβη, υποτίθεται μίας ώρας, έτρεξα παραδίπλα στα στούντιο(αυτό το συνηθίζω μετά από φόλες), ψάχνοντας την Καρίνα να με γιατρέψει οπού δεν τη βρήκα και πήγα αλλού Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, doc_lin, mano$ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2018
Απαράδεκτο να σε στείλει γκόμενα στο 45ο λεπτό. Μου έχει χτυπήσει και μένα "¨ξυπνητήρι" και είναι άκρως γελοίο και πέφτει η πούτσα αμέσως. Κατ' ακριβολογία όμως, δεν πέταξες όλο το 200αρι, μιας και έχυσες έστω μία φορά. Θα έχεις να λες ότι έχυσες μέσα στην ρωσιδα καμερον ντίαζ. Μοιάζει τόσο πολύ αλήθεια;
18 Ιανουαρίου, 2018
Εγώ απο αυτό το μαγαζί έχω καεί, https://www.bourdela.com/list/discussions/review/id:64157/
Απλά δεν πιστεύω ότι είναι επαγγελματίες.
19 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τόσο φορτωμένος που ήμουν θα έχυνα έτσι κι αλλιώς, όντως όμως πάλι καλά. Τώρα για κάμερον ντίαζ δε ξέρω, δεν το πρόσεξα, δεν είμαι και φαν αλλά δε με κοιτούσε καθόλου για να σου πω σίγουρα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3