Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η γκόμενα είναι απλά μητρομανής!

Ψηλή - το αναγραφόμενο 1,77 είναι ακριβές και χωρίς τακούνια -, μακριά λεπτά πόδια (ποδάρες), επίπεδη κοιλιά, 2αρι γεμάτο στήθος με ρώγα σταφύλι (!).

Κορμάρα με μείον τον φλατ αγύμναστο κώλο και 3 τατουάζ, δύο στις κνήμες και ένα πάνω από τον κώλο.

Πρόσωπο με ασιατικά χαρακτηριστικά, ό,τι βλέπετε στις φωτο χωρίς τη λάμψη του μακιγιάζ.

Πήρα και σόου με δονητή.

Μπαίνει σπάει με σύντομη κουβεντούλα τον πάγο και αφού βγαίνει από το μπάνιο επιτίθεται!

Βαθιά φιλιά, κουνήματα, στησίματα, να καρφώνει το δονητή με κάθε δυνατό τρόπο μέσα της, να απλώνει και να τυλίγει τις ποδάρες της!

Σεξ σε κάθε στάση, με απίστευτα κουνήματα! Ενώ την έσκιζα στα 4 κουνιότανε, της λέω να σταματήσει και μου λέει 'only if you punish me" - κάθε κούνημα και πιο δυνατό χαστούκι στον κώλο και να ζητάει ακόμα πιο δυνατό.

Πίπα με κάθε δυνατό στησιμο - όλα τα λεφτά να είναι μπρούμυτα και να τον έχει στο στόμα, και με το ένα χέρι να καρφώνει το δονητή μέσα της. Η απόδοση στην

πίπα εξαιρετική, βαθιά, με φτυσίματα και γλύψιμο...

Ενώ δείχνει να θέλει τρελό σκήσιμο, ακούει οδηγίες και σέβεται τα θέλω του πελάτη. Στο τέλος όταν τα παιξε, κούρνιασε σα γατούλα, κουνώντας επιδεικτικά τις ποδάρες της.

Αγγλικά πολύ καλά τα οποία τα χρησιμοποιεί και κατά τη διάρκεια του αγώνα.

Συστήνεται για ζόρικες καταστάσεις και απαιτεί πολλές αντοχές. Έμπειρη με πολλή διάθεση.

210 για 1,5 ώρα +20 το σόου με το δονητή

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.260
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xontrosee, Jim25jim, Veron99 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2018
Η κοπέλα φαινεται όντως εντυπωσιακη.. Ευχομαι αν τη δοκιμασω και εγω να ειμαι τόσο ευχαριστημενος οσο εσυ φιλε μου
16 Ιανουαρίου, 2018
ρε συ κώλο πήρες?
τον δονητή τουλάχιστον τον πέρναγε στη σούφρα???
16 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κώλο δεν πήρα αλλά είχε σύνεργα για κάθε τρύπα στην τσάντα της... Ναι!Ναι!Ναι!
17 Ιανουαρίου, 2018
olala
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4