Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113980
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι περίπου μία εβδομάδα που η Αντελίνα είναι στην Αθήνα...Αρκετοί συναγωνιστές που επιλέγουν call grils την γνωρίζουν και είχε δημιουργηθεί μία συζήτηση καθώς είχε καθυστερήσει η "άφιξη" της...
Είχα περάσει πολύ όμορφα μαζί της την περασμένη άνοιξη και ήθελα μία δεύτερη επαναληπτική συνάντηση για να την "φρεσκάρω" στη μνήμη μου...!Μήνυμα στο κινητό της δύο ώρες πριν και κλείσιμο του ραντεβού πολύ εύκολα στο bill!
Έφτασα και έκανα ένα ντουζάκι για να την περιμένω...Δεν άργησε να έρθει,στην ώρα της ακριβώς χτύπησε τη πόρτα.Όπως και την πρώτη φορά έτσι και τώρα ήταν ντυμένη με ένα ωράιο φόρεμα σε μωβ απόχρωση,μαύρες διχτυωτές ζαρτιέρες και σέξυ σετ εσωρούχων....!Είναι αρκετά ελκυστική και προσεγμένη.Άκρα περιποιημένα,σώμα καθαρό και μοσχομυριστό και γενικά παρέχει ένα σύνολο που σε πρώτη οπτική επαφή σε εντυπωσιάζει!
Περιγραφή για το σώμα της και το πρόσωπο της νομίζω πως έχει δοθεί και από άλλους συναγωνιστές αλλά και από τις φωτογραφίες της οι οποίες στο φόρουμ δεν έχουν ρετουσάρισμα και είναι αυτό που θα συναντήσετε...

Μιλήσαμε για λίγο για τις γιορτές και άρχισε να γδύνεται,έμεινε μόνο με τα εσώρουχα!Πήγε στο μπάνιο,ετοιμάστηκε και ήρθε στο κρεβάτι για να ξεκινήσουμε....
Γλωσσόφιλα δίνει αρκετά ,βαθιά και χωρίς μέτρο...Κατέβηκε πιο κάτω και έπιασε αμέσως δουλειά...Εξαιρετικό στοματικό,πολύ καλή χρήση της γλώσσας της σε όλη τη περιοχή.Έχει αναφερθεί άλλωστε πως το "δουλεύει" καλά!Έτσι λοιπόν με καραμέλωμα της γύρω περιοχής,στα @@@κια και με άριστη χρήση της γλώσσας ,έγινε η πρώτη κατάθεση στο στόμα της....
Κάναμε ντουζάκι και οι δύο και επιστρέψαμε στο κρεβάτι.Μιλήσαμε για λίγο για διάφορα θέματα και με λάγνες-πονηρές ματιές από μέρους της δόθηκε η έναρξη του δεύτερου γύρου...Στοματικό και πάλι άριστο ίδιο με του πρώτου μέρους.Πάλι στα @@@κια περιποίηση αλλά και στον κορμό ενώ εγώ "έπαιζα" με το γατάκι της το οποίο ήταν πεντακάθαρο.
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση σε ιεραποστολικό με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της με γλωσσόφιλα διαρκώς!Αλλαγή με την Αντελίνα από πάνω να κινείται σε ήρεμους ρυθμούς.Τελευταία και καλύτερη στάση στα τέσσερα.Πολύ καλό το στήσιμο της στο πισωκολλητό και με αντοχή στο σφυροκόπημα....Έτσι λοιπόν με αληθοφανείς αναστεναγμούς από μέρους της και σφυροκόπημα μας βρήκε το τέλος....
Ξαπλώσαμε και μιλήσαμε για λίγα λεπτά ακόμη,σιγά σιγά αφού έκανε το ντουζ της ξεκίνησε να ετοιμάζεται...Ντύθηκε λοιπόν έβαλε τα αρώματα της και με ένα γλωσσόφιλο με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...!

Συμπερασματικά η Αντελίνα για ακόμη μία φορά αποδείχτηκε σούπερ εμπειρία και πολύ καλή επαγγελματίας.Δείχνει να το προσπαθεί και έχει υπομονή να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της,που άλλωστε αυτό χρειάζεται...Σε ερώτηση μου για πρωκτικό προσφέρει κανονικά με 50 ευρώ παραπάνω,εδώ νομίζω πως θεωρείται κάπως ακριβό...

Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου με την Αντελίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, chris1955, Kerveras και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2018
Πως βρισκεις το τηλ της κοπελας?δε το βρισκω
F
fanis81
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1