Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η δεύτερη κριτική της ημέρας είναι για άλλη μια μεγαλοκοπέλα, τη Ναταλί από την Ουκρανία, την οποία τίμησα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15. Στο γεμάτο Αφγανοπάκια σαλόνι η τσατσά ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα, αλλά μόλις έμεινα τελευταίος μου είπε συνομωτικά πως σε μένα η κοπέλα θα κάνει ελεύθερο στοματικό.

Εμφάνιση: Ξανθιά, με άγρια χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς κοντή στο ύψος, και επιδερμίδα πολύ ηλιοκαμένη με χαλαρό δέρμα, λες και έκανε 20 χρόνια στα καράβια.

Γαμήσι: Με το που μπήκε στο δωμάτιο ξεκίνησε πολύ επιθετικά, με βαθιά γλωσσόφιλα στα όρθια. Να πω εδώ πως η κοπέλα καπνίζει πολύ, η αναπνοή της μύριζε έντονα τσιγάρο, οπότε ας το έχουν αυτό υπόψη τους όσοι τους ενοχλεί η μυρωδιά. Περάσαμε στο κρεβάτι, όπου έκανε κάποια προφυλακτικά, φιλώντας με σε στήθος και κοιλιά, και στη συνέχεια ξεκίνησε την άφιλτρη πίπα. Η πίπα της τίποτα που αξίζει να θυμάσαι. Πρώτη στάση με αυτήν από πάνω, όπου κουνιόταν σε καλό ρυθμό και με κοιτούσε στα μάτια. Μου ζήτησε να αλλάξουμε, οπότε το γυρίσαμε σε ιεραποστολικό. Η συμμετοχή της μάλλον μέτρια, δεν κοιτούσε και το υπερπέραν, αλλά δεν μπορώ να πω και οτι με καύλωνε ιδιαίτερα. Για το τέλος την γύρισα στα τέσσερα, όπου πήρε καλή στάση και τον έφαγε όμορφα, με διακριτικά βογγητά.

Συνοψίζοντας, πρόκειται για ένα μέτριο μιλφ που προσφέρει ένα χωρίς συγκινήσεις γαμήσι. Δεν τα κλαις τα λεφτά σου, αλλά νομίζω πως υπάρχουν καλύτερες περιπτώσεις στην περιοχή.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 9 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού