Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ιστορια λενε επαναλαμβανεται σαν φαρσα.
Κατεβαινοντας τα σκαλια του υπογειου στο Κολωνου 27 με φορτωμενα αρχιδια και πετρωμενη πουτσα ηδη εκανα σεναρια στο μυαλο μου για το πως θα εσκιζα την κωλοτρυπα της Αννας επαναληπτικα, για λογαριασμο ολων οσων εχει φολιασει μεχρι τωρα και λογω της εν γενει παρασιτικης συμπεριφορας τηςΘυμός
Επειδη αυτο βεβαια εγινε μια φορα δεν σημαινει οτι θα ξαναγινοταν με τον ιδιο τροπο,ανετα μπορουσα να φαω εγω τη φολα και να φυγω με την ουρα στα σκελιαΘυμός
Ειχα ψιλοξενερωσει γιατι ειχα κατεβει στοχευμενα για παλια πουτανα με σουπερ αποδοση που επεστρεψε, αλλα μολις την ειδα μετα απο 2,5 χρονια κατι με χαλασε και εφυγα.Επρεπε να βρω κατι να αδειασω με μανια τα αρχιδια μου.Κωλαντερο κατα προτιμηση.
Για την ωρα δεν θα μαθουμε τι θα γινοταν με το κλεφτρονιMoney Mouth

-'εχει φυγει,πηγε Γερμανια για διεθνη καριερα με ενημερωσε ο συμπαθης ασπρομαλλης πουστοτσατσος,κανοντας ταυτοχρονα την κινηση με το χερι καποιου που παιρνει τσιμπουκι,διευκρινιζοντας με αυτον τον τροπο προς αποφυγη παρεξηγησεων τι ειδους καριερα πηγε να κανει το καριολακι εκει περα.
-'θα γυρισει γρηγορα πισω'
-'ετσι λεω και γω',εκει ειναι club με 50 πουτανες μεσα
-'δεν θα αντεξει τον ανταγωνισμο'
-βεβαια εχει το συν οτι τα κανει ολα,αλλα και αλλες δεν τα κανουν;
Αυτα για τη Αννα την 'Μυτη',οπως ειναι το παρατσουκλι της,θα δουμε τι θα γινει στο αμεσο μελλον.

-'παρε ενα δεκαρικο' και στειλε την σε 5 λεπτα,του ειπα
Λιγο πριν ειχε σαλοναρει χαμογελαστη η Ελλη,μια Ρουμανα με ασπρο δερμα,πιτσιρικα σχετικα,μαυρο μαλλι πιασμενο κοτσιδα,μετριου αναστηματος,καλο σωματακι , εκφυλο μουτρακι και τσιμπουκοχειλα.
Πριν δωσω τα φραγκα τον ειχα ρωτησει απο που ειναι και μολις μου απαντησε 'απο Ρουμανια' διστασα λιγο ξεροντας την παραδοση που εχουν οι Ρουμανες πιτσιρικες να σερβιρουν απλοχερα φολεςΘυμός

Κατι ομως η καυλωτικη της εμφανιση,οτι δεν την ειχα ξαναδει καπου,κατι και η ελλειψη νεων επιλογων με εκανε να το αποφασισω.
-σε 5 ειπαμε,οκ;
-'με την ησυχια σου ,να γαμησεις ηρθες'
Εξαιτιας βεβαια πολυ νερου που ειχε καταναλωθει το κατουρημα στον νιπτηρα κρατησε κανα 2λεπτοΝαι!,ηρθε και πιο νωρις και με βρηκε να αδειαζω στον νιπτηραΝαι!
Της ειπα να φυγει και να ξαναρθει σε λιγο.
Δεν υπαρχει περιπτωση να μου φανε χρονο.αν δεν εχεις προλαβει να ξεντυθεις,να ετοιμαστεις με την ησυχια σου και αυτη μπει,θα αρχισει να μετραει τον χρονο,η αυτη η ο τσατσος,οποτε 2-3 λεπτα πανε χαμεναΘυμός

Το δωματιο οπως ηδη εχει αναφερθει αθλιο.
Δεν υπαρχει καν σεντονι,ενα υποσεντονο,βρωμικο,που δεν πιανει καλα-καλα το στρωμα.
Καλο ειναι να λαβει ο καθενας τα μετρα τουΕμμμμ
Η καρεκλα που υπαρχει πρεπει να εχει βουβωνικη πανωλη πανω της,αν την πεταξεις στο τζακι να καει θα δημιουργηθει αιθαλομιχλη σε ολο το λεκανοπεδιοΘυμός
Ενας καλογερος,νιπτηρας,αυτα.

Μπηκε μεσα και στα χερια της ειχε εναν δισκοΘυμόςπανω στον δισκο ενα πιατο που αχνιζεΘυμόςζεστη φρεσκομαγειρεμενη φολαΘυμός
-ευχαριστω,δεν θα παρω,ειμαι φαγωμενοςΘυμός
Το περασμα καποτας σε πεσμενο πουτσοΘυμός πρεπει να ποινικοποιηθει.Αυτοφωρο και 2-3 χρονια μεσα χωρις αναστολη.αν υποπεσεις στο ιδιο αδικημα 2η φορα ισοβια και αφαιρεση πολιτικων δικαιωματωνΘυμός
Η αληθεια ειναι οτι εχει καυλωτικα τσιμπουκοχειλα το οποια βεντουζωναν καλα κατα τη διαρκεια της πιπας.Επισης η ελλειψη χρησης χεριου εδινε καποιες ελπιδες οι οποιες εξανεμιστηκαν οταν της πατησα το κεφαλι για να τον παρει ολο μεσαΝαι!
ΑρχιδιαΘυμόςπεριοριστικα στο τσιμπουκωμα της μισης μου ψωλης,ημιμετρα δηλαδηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Επισης δεν εβγαλε σουτιεν.αναγκαζοντας με να βαλω με το ζορι τα λαιμαργα χερια μου απο μεσα για να χουφτωνω βυζους.
Ειχε και απομακρυσμενο το μουνι της ωστε να μην φτανω να βαλω χεριΚεφάλι σε τοίχο!

Την αρπαξα απο τα μπουτια και την εφερα πιο κονταΓερο-μύστηςτης εχωσα μουνοδαχτυλο στο καπακιΝαι!
στα αρχιδια μου πλεον τι ειναι προθυμη να κανει και τι οχιΘυμός
δεν θα φυγω εγω αχυστος,ουτε θα κατσω να με ξενερωσει.Ας κανει αυτη τη δουλεια της,τιποτα δηλαδη,και γω τη δικια μου,να παρω αυτο για το οποιο πληρωσαΓαμήσου
Με τα πολλα,εχοντας μια 80αρα στυση την ξαπλωσα και της τον καρφωσα.
Εννοειται οτι ειχε βαλει ενα λιτρο τζελΘυμόςγαμουσα αερα ουσιαστικα.κατι τετοια πουστρηλικια λειτουργουν αναποδα σε μενα.Ναι μεν ξενερωνω,πεισμωνω απο την αλλη ομως και καυλωνω στη σκεψη οτι οτι και να κανει εγω θα κανω το δικο μου και ας παει να γαμηθει,στην κυριολεξιαΓαμήσου
Μαλλον δεν καταλαβε καλα οταν της εξηγουσα με τον τροπο μου οτι φολα δεν θα με σερβιρει.Επομενο σταδιο;κλειδωμα ποδιωνΚεφάλι σε τοίχο!
Ρε δεν γαμιεσαι επιτελους κλεφτρονιΘυμός
της τα αφαιρεσα και συνεχισα να γαμαω.
Μαλλον δεν χαρηκεΕμμμμ
Της εκανα νοημα να γυρισει στα 4.
Μεχρι τωρα δεν ειχε βγαλει κιχMoney Mouth
εκει διαπιστωσα οτι δεν ειχε βγαλει καν τα τακουνιαMoney Mouth
Μονος μου τον οδηγησα στο μουνοτρυπιδι της.Εκει στηθηκε ψιλοκαλα,ενω και το χερι μου που πιεζε την μεση της προς τα κατω δεν της αφηνε περιθωρια να σηκωθει για να μην μπαινει ολος μεσα.
Την γαμησα καμποσο χαζευοντας το ξεχαρβαλωμενο κωλοτρυπιδι τηςMoney Mouth
Εκει εβγαλε καποιες κραυγουλες.Αληθινες-ψευτικες,δεν με πολυενοιαξε.

Προετοιμαστηκα για το επιδορπιο που ειχε στο μενου η φολαΘυμός
Ηξερα οτι το γαμηδι θα τραβηχτει πριν στραγγιξω!Θυμός
Καποτε στο Μεξικο αυτα τσουλι!ΘυμόςΓαμήσου
Καθως εχυνα μεσα στην μουνα της και πριν αδειασω εντελως πηγε να φυγει μπροσταΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςMoney MouthΘυμός
-wait-wait!της ουρλιαξα εχοντας την γραπωσει ηδη γερα απο τα κωλομαγουλαΓερο-μύστης
αν δεν την ειχα βουτηξει για να στραγγιξω θα ειχε ξεφυγει αφηνοντας με μισοκαυλωμενοΘυμόςκαλυτερα μην χυσεις καθολου παρα να αδειασεις τα μισαMoney Mouth
-'wait-wait' πιθηκισε και αυτη την εκφραση που ειπα πριν,και καλα γελωνταςΘυμός
Σηκωθηκε,ντυθηκε,ευχαριστησε και πηγε για το επομενο θυμα.
Καθολη τη διαρκεια της συνευρεσης μου ειπε οτι θα γινει 23 τον αλλον μηνα,οτι εχει δουλεψει Ισπανια και οτι ειναι 2 εβδομαδες Ελλαδα.
Ελληνικα δεν ξερει καθολου,Αγγλικα,Ισπανικα και Ρουμανικα.

-πως ηταν μεσα;με ρωτησε οταν βγηκα ο τσατσος
-αν καποιος δεν ειναι λιγο εμπειρος την εφαγε την φολα τον ενημερωσα
Επισης μου ειπε οτι ειναι 1 μηνα στην Ελλαδα.
ακομη και για τον χρονο παραμονης να πει ψεματα το καριολακιMoney Mouth
Τελος παντων,δεν φταιει κι αυτος αν η αλλη ειναι ψοφιμιΘυμός

Γενικα λοιπον μπορω να πω οτι η Ελλη ειναι ομορφης καυλωτικης εμφανισης αλλα σε εμενα πηγε να σερβιρει φολα την οποια αναχαιτισα επιτυχως καθαρα λογω εμπειριας,Ανετα θα την παταγα με μια λαθος κινηση εκ μερους μου.Δεν θα ξαναπηγαινα.

Διεθνη καριερα λοιπον Αννουλα,ε;
Και μια αλλη Αννα πηγε για διεθνη καριερα και γυρισε πισω σαν βρεγμενη γατα να τραγουδαει Καρβελα στα 70 τηςΓαμήσου

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Έλλη
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, 968 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2018
Απλά απολαυστικός !!!
TG
The Godfather
12 Ιανουαρίου, 2018
φιλε αθανασιαση καλυτερα να πηγαινες στο σερβαιβορ με οσα τραβηξες για να γαμησεις το ξεχαρβαλωμενο τσιγγανορουμανακι. δεν αξιζει τοσος κοπος για σαπιοβρωμουσες!!!!!!
B
buderus
12 Ιανουαρίου, 2018
ΤιμωρόςΝαι!
13 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπε BladesingerΚαπέλοΝαι!Ναι!
13 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε BlackpennyΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
13 Ιανουαρίου, 2018
Φίλε Νάσο οι αναχαιτήσεις φολών σαν αυτήν θα πρέπει να διδάσκονται στα συνδικάτα των γυπαετών, έτσι ώστε τα λαϊκά παιδιά να μην πέφτουν θύματα των φιλοχρήματων καρχιών.
Και κάτι ακόμα, παίζει να τιμωρήσεις την Σάρα από Ιάσωνος 10 ορ.; η καριόλα έχει φολιάσει 2 φίλους μουΘυμός και φοβάμαι αν πάω και εγώ θα γίνουμε 3ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Money Mouth.
Καπέλο
13 Ιανουαρίου, 2018
Τυπε πρεπει ν ανοιξεις σχολη και να διδασκεις πως γαμαμε φολεςΝαι!Ναι!
13 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε logamax το καθηκον με καλειMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
13 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε quaresma ειναι πολυ αδυνατη για τα γουστα μου αλλα το γαμηδι προκαλει με την συμπεριφορα τηςΘυμός
μαλλον θα τυχει παραδειγματικης τιμωριας συντομαΘυμόςΝαι!Ναι!Καπέλο
13 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε dodinos σε ολων μας το χερι ειναι να τους σερβιρουμε στην μαπα την φολα που παν να μας κερασουνΘυμόςΝαι!
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2