Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Sex Studio 43777
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα ξεκινήσει μια στουντιομασαζοτσάρκα όλή μέρα... Μετά από μια σχετική απογοήτευση γιατί έψαχνα κάτι πολύ συγκεκριμένο λέω ας καταλήξω στο 21 στο φευγιό από την Αθήνα... Έφτασα κατά τις 5μιση το απόγευμα, εύκολο πάρκινγκ προφανώς, διακριτικότητα στο φούλ λόγω περιοχής, ευγενική τσατσα. Δύο κοπέλες και κάνουν την εμφάνιση Ζλάτα και Ναταλί, λεπτές πολύ και η δύο η Ναταλί με λίγο περισσότερο στήθος. Καμία δεν κάνει κουλούρι (δυστυχώς) αν και για εκεί πήγαινα... 50 απλό, 60 69, 70 μασαζακι, 100 φουλ. Ακριβότερα από ότι έχω συνηθίσει (επαρχία γαρ) αλλά λέω δεν βαριέσαι και παίρνω το μασάζ... Κάνω το ντουζάκι (σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες) μπαίνει μέσα το μωράκι αρχίζουμε χαιδέματα, φιλάκια, γλωσσόφιλα, δαχτυλάκια, χάιδεμα της πίσω τρύπας (την ενόχλησε λίγο...). και με ρωτά με σπαστά ελληνικά (πολυ μειον η γλώσσα μόνο ρουσκι!!!) μασαζ; άντε λέω να αρχίσουμε άλλα που να το δώ;; μόνο χάιδεμα, να μην καταλαβαίνει τι θέλω που το θέλω πως το θέλω!!! γύρισα και εγώ ανάσκελα μπας και δώ άσπρη μέρα... Ξεκινάει να τρίβει να χαϊδεύει να τη παίζει να τη γλύφει , βάζει καπότα και ξεκινάει ένα πολύ ωραίο μπουμπούκι, εκεί το δαχτυλάκι έγινε ένα ,δυο, τρία χωρίς διαμαρτυρία... ανέβηκε πάνω αρχίσαμε ιεραποστολικό, ξάπλα πόδια ψηλά, πισωκολλήτό και το τέλος το αγαπημένο μου για να έχω έλεγχο εκείνη μπρούμυτα και εγώ από πίσω ολόκληρος τελείωσα δυνατά συμμετείχε με μικρές κραυγές μέχρι που νόμιζα ότι την πονούσα αλλά τελικά προφανώς ήταν μουφα. Εκείνη την ώρα πάντως μου άρεσε.... αυτά φίλοι . γενικά τσάμπα λεφτά το έξτρα 20αρι για μασάζ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Mitsibonas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2018
Γιαυτη την Alsu δεν βλέπω καμία κριτική....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1