Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύκολο κλείσιμο ραντεβού λίγες ώρες πριν μέσω Viber.
Η Μαρία αν και κινείται στο κέντρο κατέβηκε νότια προάστια.
Άφιξη στο ξενοδοχείο με 15 λεπτά καθυστέρηση για την οποία μου ζήτησε και συγνώμη λόγω κίνησης.
Ξανθιά, μετρίου αναστήματος (1.70), λεπτή με ωραία πόδια. Πρόσωπο σχετικά καλό που σε προδιαθέτει για sex. Χείλια ελαφρά πρησμένα (όχι όμως αντιαισθητικά) από πλαστική παρέμβαση.
Φορούσε μαύρο κοντό φόρεμα με μαύρο καλσόν και ψηλοτάκουνα. Έντονη σκιά στα μάτια κι ελαφρά αρωματισμένη.
Πολύ καλή χρήση των Ελληνικών με ξενική προφορά. Προέλευση από πόλη πλησίον της Ρωσίας.
Γρήγορο μπανάκι κι έρχεται εντελώς γυμνή (κάτι που δεν μου αρέσει γιατί κόβει από τη σεξουαλικότητα) προς το μέρος μου που κάθομαι στην καρέκλα.
Ωραίο στήθος σε μέγεθος που της ταιριάζει (2 προς 3) με λεπτό-σφιχτό σώμα και piercing στον ομφαλό. Κώλος ελαφρά flat αλλά στο ύψος του.
Παίζω λίγο με το στήθος της το οποίο είναι απαλό στην υφή με καλή κίνηση και ρώγες που βγάζουν μάτι κι αντιδρούν άμεσα στην περιποίηση.
Μου βγάζει την πετσέτα κι αρχίζει αμέσως μια ωραία πίπα με περιποίηση και στις μπάλλες.
Δεν της αρέσει να της πειράζουν τα μαλλιά στην καθοδήγηση της πίπας αλλά ακολουθεί διορθωτικές οδηγίες.
Δέρμα βελούδινο κι ελαφρά αρωματισμένο.
Σύντομα μου προτείνει εφαρμογή προφυλακτικού κι αρχίζει ένας μεγάλος γύρος πηδήματος σε όλες τις στάσεις (όρθια μπροστά στον καθρέφτη, όρθια με το ένα πόδι στην καρέκλα, στα 4, ιεραποστολικό, κουταλάτο, cow...). Γκρινιάζει λίγο στο έντονο σφυροκόπημα λέγοντας ότι την πονάω με το σπρώξιμο. (Να ήμουνα και κανένας ψωλαράς!) και στην έντονη περιποίηση των θηλών. Ανέχεται χαστούκια στα κωλομάγουλα χωρίς όμως να της προκαλούν πόνο. Φιλιά με γλώσσα όχι όμως ιδιαίτερα βαθιά.
Αφαίρεση καπότας και στοματικό για να με τελειώσει χωρίς όμως αποτέλεσμα.
Στο στοματικό που της έκανα δεν διαπίστωσα στοιχεία ευχαρίστησης.
Εκσπερμάτωση στο πρόσωπο και στο στόμα στα 35 λεπτά από την άφιξη της με συνδυασμό πίπας και χειρογλύκανου από εμένα. Μπράβο μου!
Γρήγορο μπάνιο κι από τους δύο (1η η Μαρία) και βγαίνοντας τη βλέπω να φτιάχνει το βάψιμο των ματιών της. Μου προτείνει (στα 40 λεπτά) να το λήξουμε γιατί έχει ραντεβού στα βόρεια και πρέπει να προλάβει.
Της λέω ότι αν βιάζεται να της δώσω τότε 60 ευρώ κι κανένα πρόβλημα, αλλά απαντά ότι η αμοιβή της είναι 80 γιατί ήρθε από τα βόρεια. Της ανταπαντώ ότι δεν θέλω να περικόψω την αμοιβή της αλλά αν θέλει 80 τότε θα συνεχίσουμε μέχρι να ολοκληρωθεί η ώρα.
Στραβώνει λίγο, αλλά τη βάζω αμέσως να αρχίσει το τρομπόνι. Αυτή τη φορά είναι σαφώς καλύτερο με deepthroat, μπόλικο φτύσιμο και καλύτερη χρήση γλώσσας. (Είδες αν κάποιος θέλει κι έχει στόχο;). Άμεσο αποτέλεσμα κι εφαρμογή προφυλακτικού με sex στα 4 κι ιεραποστολικό με αρκετή δύναμη. Αυτή τη φορά έδειξε να το απολαμβάνει (;) βγάζοντας ήχους ευχαρίστησης σε σχέση με την 1η φορά (εκτός κι αν ήταν στα πλαίσια της επίτευξης του στόχου που λέγαμε για να αποχωρήσει ASAP). Αλλαγή σε πίπα με ταυτόχρονη περιποίηση στις μπάλες και δάκτυλο πέριξ της κωλοτρυπίδας μου, το οποίο αποδείχτηκε ιδιαίτερα καυλωτικό με αποτέλεσμα να τη χύσω μετά από λίγο στα βυζιά και στο ανοικτό στόμα της με τη γλώσσα έξω. Στράγγισμα της πούτσας μου από το στόμα της και ταχεία επανάληψη μπάνιου.
Ένδυση, αντίτιμο κι αναχώρηση χωρίς εναγκαλισμό.
Το τηλέφωνό της αν και χτύπησε 2-3 φορές μαζεμένες δεν ενόχλησε σε καμία ουσιαστική στιγμή.
Κατά τη διάρκεια του sex δεν είχε ιδιαίτερη συμμετοχή, σαν να σκεφτόταν κάτι άλλο.
Ήταν όμως δεκτική, υπάκουη κι ευέλικτη σε όποια στάση κι αν την έβαλα.
Χρησιμοποιούσε λίγες πρόστυχες κουβέντες και στηνόταν σωστά χωρίς να αποφεύγει τη διείσδυση, αν κι έκανε συχνά παράπονα ότι την πονούσα.
Σε γενικές γραμμές ένα ευχάριστο και χαλαρό ραντεβού με μια καθαρή, ευγενική & στα μάτια μου low profile κοπέλα που ξέρει τη δουλειά της.
Ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vlaxos57, sweeper, Jim25jim και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2018
μπραβο συναγωνιστη που διεκδικησες τα δικαιωματα σου!! Αν οι περισσοτεροι εδω μεσα ηταν σαν και σενα θα ειχαμε πιο ισορροπημενες συμπεριφορες απο τις εκδιδομενες..Εδω εχουμε φτασει στο αλλο ακρο..,δηλαδη να εχουμε φουκαριαρηδες που πληρωνουν για να κανουν τους γλυκουληδες στις κοπελες..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1