Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατάθεση στην Άννα από Ρωσία, μία ξανθιά κοντή μιλφάρα, με σχετικά μεγάλο (2,5-3), αλλά πεσμένο στήθος και με ματάρες. Είναι για τα γούστα μου άκωλη, επίσης είναι αδύνατη, αλλά λόγω ηλικίας(η τσα2 την πρώτη φορά που την πήρα πέρυσι τον Φλεβάρη μου είπε ότι είναι 32Μαλακία... η ίδια λέει 37Money Mouth..., με βάση από την πείρα μου είναι ότι λέει η γυναίκα + 5Μεγάλο χαμόγελο) έχει χαλάρωση στην κοιλιά τον κώλο, ο οποίος είναι σφικτός όταν στήνεται στα 4Ναι!. Έχει μία μεγάλη ελιά κάτω από το δεξί βυζί της και μία στα δεξιά της πλάτης της, αν δεν είχε αυτά δεν θα δούλευε κατά την γνώμη μου στο 20ρικο. Ο τύπος της γυναίκας που μου αρέσει είναι μία ψηλή μελαχρινή με μεγάλο στήθος και πιασίματα ειδικά στον κώλο για μπατσάκιαΝαι! και παρ΄όλο που πέρα από το στήθος (αν και πεσμένο) δεν έχει τίποτα του γούστου μου, με την συμμετοχή και την καύλα της την έχω κάνει στανταράκι. Επίσης πριν πω για την πράξη, να αναφέρω ότι την πρώτη φορά που την πήρα έκανε απλό πρόγραμμα + 69, στην πορεία από μόνη της το έπαιρνε ακαπέλα και από τον Σεπτέμβρη και μετά όποτε τελειώνω είναι μέσα στο στόμα της. Όλα αυτά χωρίς εξτραδάκια και μαλακίες που κάνουν μερικοί αγαπούληδες και μηΘυμός, γούσταρε η κοπέλα και τα έκανε.
Στα του αγώνα, είσοδος στο δωμάτιο αφού βγήκα από το ντουζ με την μουνάρα να τρίβετε πάνω μου και να πέφτουν τα πρώτα γλωσσόφιλαΝαι!.
Βλέποντας ότι έχω ακόμα νερά παίρνει την πετσέτα για να καθαρίσει ενώ παράλληλα με κοιτάει με τις ματάρες της. Είχα καυλώσει και την πάω στο κρεβάτι όπου αρχίζει την υπέροχη ακα πίπα της γλείφοντας τα μπαλάκια με τρόπο που σε κάνει να θες να την χύσεις, αλλά κρατήθηκα γιατί δεν ήθελα να δώσω το μεροκάματό μου για μία πίπα (όσο καλή και να είναι). Μετά από λίγο την γυρνάω για 69. Εδώ να σημειώσω ότι μετά από πελάτη πάει για ντουζάκι και κάποιες φορές αλλάζει και εσώρουχα. Με έκανε πύραυλο και αρχίζουμε ιεραποστολικό με βογγητά, μπόλικα γλωσσόφιλα που τα ζητάει λες και είναι κοπέλα σου και δυνατό σφυροκόπημα από εμένα. Σε αυτό το σκηνικό έγινε η κατάθεση από την μεριά της όπως μου είπε... Στην συνέχεια της λέω να πάει στην πόρτα.
-Θες στην πόρτα;
-Ναι έλα μία.
-Τι θα μου κάνεις;
-θα σε σκίσωΚουλ
Μπαίνω μέσα της σιγά και αρχίζει τα βαθιά ΑΧΧ .
-Με έχεις καυλώσειΝαι!
-εεεεε; δεν σε ακούω...
-Με έχεις καυλώσειΝαι!Ναι!Ναι!
-ΝαιιιιMoney Mouth
Τα έδινα όλα με την Άννα να μουγκρίζει και το μουνί της να κάνει πλατσ πλουτσ. Νόμιζα ότι έπαιζα σε τσόντα που έχει στο δωματίο, εγώ σαν Johhny Sins με μαλλιά και αυτή ως Alexis FawxΝαι!Money Mouth
Σταματάω μετά από 2-3 λεπτά ανελέητο σφυροκόπημα, με τους δυο μας λαχανιασμένους λες και τρέχαμε στο στοίβο.
Επόμενη στάση με αυτήν από πάνω να έχει τον έλεγχο, όπου πηγαίναμε χαλαρά προσθέτωντας γλωσσόφιλα Έρωτας
Κάπου εκεί ακούγεται η τσατσα "τενάτσες μινούτς" με την Άννα να λέει "Ναιιιιιιιι"
Συνεχίσαμε λίγο ακόμα την ιππασία με εμένα να έχω τον έλεγχο, αλλά λόγω κούρασης να μην μπορώ να τελειώσω της λέω να ον πάρει σε στάση 69. Βγάζει σκούφο και παίρνει μια ωραία πίπα, αλλά επειδή θέλω να την βλέπω όταν της τα δίνω έρχομαι μπροστά όπου γίνεται η κατάθεση στο καυτό της στόμα. Ένας λόγως που προτιμώ αυτό το είδως "κατάθεσης" είναι γιατί μένει μέχρι να στραγγίξεις.
Στο τέλος είπαμε 2-3 μαλακίες και φεύγωντας μου είπε "θέλω να σε ξαναδώ".
Χρόνος στο δωμάτιο με τα ντουζ πριν και μετά 30 λεπτά. Βέβαια δεν είχε κόσμο τότε και ήταν πιο χαλαρά.
Η κυρία Κατερίνα μιλάει στο 15λεπτο αλλά μετά αν δεν έχει κόσμο δεν ξαναμιλάει, διαφορετικά πρίζει μπάλεςΘυμός.
Στην συμμετοχή είναι 10 που δεν μπορώ να βάλω λόγω περιορισμού.
Πάρκινκ 10 λόγω μετρό.
Αυτά από εμένα, καλή χρονιά με πολλά και καλά γαμήσιαΚαπέλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού