Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228500
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα αγαπητοι συναδελφοι,
Οι κριτικες μου αποτελουν εμπειριες του παρελθοντος καθως θελω να καταθεσω τον οβολον μου για τις πληροφοριες που εχω λαβει απο την κοινοτητα.
Με την Αντζελα εχουν πραγματοποιηθει συνολικα 2 ( ή καλυτερα 1,5) συνεδριασεις με ακρως αντικρουομενες ετυμηγοριες. Ελαβαν χωρα περιπου 1-2χρονια πριν γραφτει η συγκεκριμενη κριτικη.

Πρωτη συνεδριαση.

Ευκολο ραντεβου με ενα τηλεφωνο για το πριβε εαν θυμαμαι καλα. Σκαει μυτη στην ωρα της, με ενα φορεμα που διεγραφε πολυ ωραια τις βυζαρες της και την κωλαρα. Προσωπο μεσαιας κλιμακας, ουτε κατι σκυλε ουτε κατι γλυκο, αλλα θεωρω ομορφο. Ακολουθει γνωριμια και φρεσκαρισμα απο μερους της. Ερχεται απο το μπανιο γυμνη και η πρωτη οψη ειναι πολυ καλη, αλλα, στην αφη τα βυζια ειναι λιγο σκληρα και με παραξενεψε και ο φτιαγμενος κωλος που πρωτη φορα συναντουσα. Ρωγα πολυ καλη για γλυψιμο με καλο χρονο αποκρισης, και μουνακι περιποιημενο και καθαρο για περιποιηση.
Σειρα ειχε η πιπα διδακτορικου που εκτελεσε η Αντζελα, οφειλω να ομολογησω απο τις καλυτερες που μου εχουν παρει και ενας γυρος σε σταση 69. Αφου το καυλομετρο ειχε χτυπησει κοκκινο, περασμα σκουφου και περασμα σε ιεραποστολικο, οπου εβαλα το ενα της ποδι στον ωμο μου και ακολουθησε ενα δυνατο σφυροκοπημα, οπου αντεχει αρκετα με καλες κραυγουλες. Λιγο πριν ερθει το τελος της λεω να γυρισουμε σε καβαλαρισσα, αλλα μου λεει οτι τον εχω μεγαλο και ειναι "δυσκολο", τελικα την πειθω να γυρισουμε και τελειωνω σε αυτη την σταση καθως πιπιλιζα τις βυζαρες της.

Φρεσκαρισμα στο μπανιο, πρωτα απο την Αντζελα και μετα απο εμενα. Διαλλειμα για τσιγαρο, συζητηση και ανακτηση δυναμεων.

Για τον δευτερο γυρο εκανα εγω την εναρξη με γλυψιμο των βυζιων της και αυτη να πασπατευει και να παιζει με τον πουτσο μου, ξανα πιπα αριστουργημα, σκουφο, ιεραποστολικο, στα τεσσερα και ξανα ιεραποστολικο οπου και κατεθεσα.
Φρεσκαρισμα απο μερους της, ντυσιμο και πληρωμη αντιτιμου απο εμενα.

Συνολικα μια αρκετα καλη εμπειρια χωρις κατι το ιδιαιτερο και χωρις να τσιγκλισει τις αισθησεις.

Συνεδριαση υπ'αριθμον 2.

Εκεινο το μοιραιο βραδυ ξεκινησα με την προοπτικη να παρω ενα αλλο κοριτσι, αλλα η μοιρα επαιξε ασχημο, οπως αποδειχθηκε, παιχνιδι. Παιρνω λοιπον την Αντζελα και κανονιζουμε ραντεβου ευκολα για 4 ωρες μετα στο πριβε.
Φτανει η ωρα και περιμενω εγω, με την ψωλη στο χερι, την Αντζελα. Ερχεται μηνυμα οτι θα αργησει λιγο. Ερχεται στο δωματιο με 20-25 λεπτα καθυστερηση, απολογουμενη οτι την καθυστερησε συναγωνιστης. Αποδοχη απολογιας απο μερους μου και γλωσσοφιλιασμα και χουφτωματα, καθως ειχαμε "γνωριστει" απο την προηγουμενη φορα, παυση για μπανιαρισμα και μολις βγαινει σταση 69 για να γινω πιο τουρμπο και αριστουργηματικη πιπα απο μερους της. Γυρισμα σε σταση καβαλαρισσας, οπου παλι προβαλε αντισταση λογω μεγεθους αλλα τελικα πειστηκε και ενεδωσε, κουνημα σε καλο ρυθμο. Γυρισμα στα τεσσερα και τελικος προορισμος τελειωμα στις βυζαρες της, με αυτην να λεει οτι δεν αφηνει να τελειωνουν πανω της.Χμμμ; Αφου ειχα τελειωσει πανω της. Χμμμ;
Μπαινει για μπανιαρισμα, βγαινει, κοιταζει το κινητο της και μου λεει οτι πρεπει να φυγει γιατι την περιμενει αλλο ραντεβου γιατι εχει αργησει κλπ. και αρκετα αγχωμενη και βιαστικη να ντυνεται. Εκεινη την ωρα δεν ηθελα να χαλαστω και αλλο οποτε της ειπα οκ. Της λεω οποτε το εισητηριο της παραστασης μισο? Μου λεει" δεν θα σου παρω 80, αλλα 50 αφου και σε στουντιο να πας τοσα περνουν για ενα γαμησι..."Κεφάλι σε τοίχο! . Οκ, της τα δινω, βιαστικο φιλι και τελευταια απολογια που δεν μπορεσε να μεινει εως το τελος της παραστασης.Μαλακία

Περασμα σε mode αυτοδιαχειρησης κρισεων Μαλακία. Ευρεση καταλληλου καυλωτικου μεσου διεγερσης πεους σε ψηφιακη απεικονηση (τσοντα) και αναληψη εργου απο τη κυρια Μαρια Παλαμη, οπου εκτελεστηκε ακομα μια καταθεση.

Συνολικη εμπειρια μετρια προς κακη, καθως καθ'ολη την διαρκεια της συνεδριασης φαινοταν βιαστικη, αργησε και στην μεση μου ειπε οτι πρεπει να φυγει. Αν μου το ελεγε απο την αρχη, θα ειχα κανονισει κατι αλλο, ή στην τελικη θα πηγαινα σε ενα στουντιο με πολυ καλυτερες επιλογες απο την Αντζελα.

Για τους παραπανω λογους, η εδρα εχει φτασει σε ετυμηγορια να μην ξανασυναντησει την εν λογω εκδιδομενη. Η υποθεση θεωρηται ληξαν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
96
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, ΜrKavlopoulos, satyrus και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού