Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απόγευμα Τεταρτης και είπα να δοκιμάσω την καινούργια κοπέλα Αλινα,δίνω το 20ευρω στην υπηρεσία και μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα.Εμφανισιακα η Αλινα έχει σχετικά καλό σωματακι αδύνατο νεανικό καρέ μελαχρινό μαλλί με το που μπήκε στο δωμάτιο ξαμπλωσε δίπλα μου έβγαλε το σουτιέν και ξεπρόβαλαν δύο μικρά ανύπαρκτα βυζάκια κατευθείαν και χωρίς κανένα απολύτως προκαταρκτικό πάει να μου πάρει τσιμπούκι χωρίς καποτα της λέω καλύτερα να βάλει το προφυλακτικό εδώ φάνηκε η απειρία της καθώς δεν μπορούσε να μου το εφαρμόσει σωστά οι κινήσεις της νωχελικες αργές το πρωσοπο της έβγαζε μια κουραση,θλίψη μιζέρια γενικά ήταν πολύ παγωμένη μέσα σε όλο αυτό το ντεκαυλε σκηνικό είχα αρχίσει να ξενερώνω και έβλεπα πως δεν γινόταν τίποτα ούτε θα φτιαχνομουν μαζί της προσπάθησε να μου πάρει τσιμπούκι να μου τον παίξει λίγο αλλά δεν βελτιωνόταν η κατάσταση έτσι της λέω εντάξει ΟΚ πήγαινε στο καλό κορίτσι μου δεν υπάρχει πρόβλημα με κοίταξε για λίγο απορημένη και με χαιρετησε φεύγοντας.
Συμπερασματικά να πω ότι έφυγα ξενερωμενος από εκεί έχοντας δωσει20€ για να δοκιμάσω μια καινούργια κοπέλα που σίγουρα δεν γουστάρει αυτή την δουλειά με αποτέλεσμα να μην μπορεί να προσφέρει τις στοιχειώδεις υπηρεσίες σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω μαζί της πάμε για άλλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα2
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, PEODAS, nikos708 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού