Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και σήμερα βρισκόμουν στο κέντρο αποφάσισα να επισκεφθώ τον δρόμο με τα θεραπευτήρια για ένα γρήγορο ξεφόρτωμα!

Κατέληξα στην Ζάνα στο Φωκαίας 25Α! Με κέρδισε η εμφάνιση της κοπέλας και με εξίταρε η αθωότητα που μου έβγαλε! Επίσης το Ελεύθερο στοματικό ήταν ένα παραπάνω κίνητρο για να δώσω το μπλε παράβολο!

Η Ζάνα είναι μια κοπέλα 24ρων ετών από το Minsk της Λευκορωσίας, είναι μετρίου αναστήματος και έχει γλυκό προσωπάκι με όμορφα χαρακτηριστικά! Το στήθος της εκτός από μεγάλο είναι και ποιοτικό, λόγω του νεαρού της ηλικίας είναι καλά γεμισμένο και η βαρύτητα δεν έχει προλάβει να το επηρεάσει!

Είχα καιρό να επισκεφθώ θεραπευτήριο και πίστευα ότι θα ήμουν μαγκωμένος στο δωμάτιο. Άλλα με το που μπήκε η Ζάνα μου έβγαλε κατευθείαν μια αμεσότητα και με έκανε να νιώσω άνετα! Πραγματικά δεν είχα την αίσθηση ότι ήμουν σε οίκο, είχα την αίσθηση ότι γαμάω μια γκόμενα που γνωριζόμαστε χρόνια και γαμιόμαστε που και που!

Το μόνο αρνητικό ήταν ότι η πίπα της δεν με ξετρέλανε, ήταν ρηχή. Αλλά η Ζανα είναι νέα στο κουρμπέτι όποτε την δικαιολογώ, μαθαίνει! Όλα τα άλλα ήταν άψογα, σεξ σε διάφορες στάσεις με καλή συμμετοχή και υπομονή από πλευρό της! Στενό μουνάκι και δεκτική σε όλα!

Να συμπληρώσω ότι αν έκανε και πρωκτικό θα ήταν όνειρο! Όταν την είχα στα τέσσερα είδα το κωλοτριπιδακι της και ζαλίστηκα! Κωλοτριπιδακι άριστης μορφολογίας και σφυριχτό, φαίνεται ότι από εκεί δεν έχει περάσει άνθρωπος!


Η Ζάνα είναι ένα μείγμα σεξουαλικής ωριμότητας και παιδικής αφέλειας, με υψηλό δείκτη εργατικότητας! Σύντομα θα την ξανατιμήσω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
gonumidis
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
157
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ISINAS, ThE, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2018
File νομίζω, ότι στα εργαζόμενα κορίτσια των μαγαζιων αυτων, από τις τρυπες τους έχουν περάσει πολλόι άνθρωποι. Φίλοι γκόμενοι κ.λ.π. Δεν έφυγαν από το κατηχητικό για να δουλευουν αυτή τη δουλειά.
19 Ιανουαρίου, 2018
Αρκεί που πέρασες καλά με ενα καλό μωρό παίχτη,ευγεΜατάκι
S
stathismanis
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2