Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η χρονια μπηκε πολύ δυνατα οπως δειχνουν τα πραματα... Ναι!
Επισης θα ηθελα να πω οτι αυτον τον τιτλο της κριτικης τον χρησιμοποιω
μονο σε hardcore περιπτωσεις χυσιματος μουνοζουμων απο κορασιδες, μιλαμε για καταρρακτες
απο χυσια και οχι μερικες σταγονες.
Την πρωτη μου κριτικη "Πινοντας μουνοζουμα" την ειχα αφιερωση στη Ροδικα καθως εκεινη την ημερα
κοντεψε να με πνιξει με τα μουνο-Ροδικοζουμα, δεν προλαβαινα να καταπινω, κατεβαζε ασταματητα το
εργαλειο της ζουμι πηχτο και διαφανο και επινα.
Σημερα εζησα για αλλη μια φορα αυτη την εμπειρια με την Ντιανα στο κολωνου 11 οροφος...τον τιμημενο
τουτο οικο που πετρα να μη ραγισει και ο νταβας του σπιτιου 1000χρονια να ζησει !! χρονιά πολλά !!
Η Ντιανα ειναι μια ρωσσιδοπουλα 29 ετων που δεν της φαινεται καθολου,την κανεις για 20,εχει μαυρο μαλλι
μακρυ τυπου Κλεοπατρας και το κορμακι της ειναι αδυνατο ασπρο με ωραια στρογγυλα καπουλια,
το προσωπο της ειναι καπως ακυρο και αδιαφορο ουτε κρυο ουτε ζεστη.
Το βυζι της μικρο οχι νερουλο αλλα οχι και αρκετα στητο.
Εδωσα το 10ρικο και μπηκα δωματιο, η Ντιανα ηρθε σχετικα γρηγορα εκλεισε την πορτα και στηριχτηκε
με την πλατη της πανω σε αυτη. Με κοιτουσε με ενα βλεμμα ενοχης και ντροπης.

-Ειμαι αυτος που την προηγουμενη φορα.. (του εφερες το 10ρικο στο δωματιο και εφυγες)
-Ναι θυμαμαι...
-Εφυγες ενω εγω ηθελα να.... (να σε βαλω κατω να σου σκισω τη μουνα)
-Ναι ξερω.

Σηκωθηκα απο κρεβατι και πηγα στην πορτα οπου ηταν στηριγμενη και την πηρα αγκαλια απο τη μεση της..
Κοιταχτηκαμε για μερικα δευτερολεπτα στα ματια και ενα βαθυ ρουφηχτο γλωσσοφιλο ηρθε να σπασει τον παγο.
Της χουφτωνα τα κωλομερια και φιλιομασταν δυνατα.
Η ιδια ειχε περασει τα χερια της πανω απο το λαιμο μου και πιο μετα τα κατεβασε και αρχισε να μου πιανει και
αυτη τον ποπο.
Σταματησα να την φιλαω και την πηγα στο κρεβατι οπου δεν κρατιομουν και δεν ειχα υπομονη για πιπα αλλα και αυτη
φαινεται ειχε αναγκη να γαμηθει οποτε μου περασε γρηγορα καποτα ξαπλωσε με τα ποδια διαπλατα και με τα χερια ανοιχτα
για να πεσω στην αγκαλια της μου εκανε νοημα να ξαπλωσω πανω της.
Ακολουθησε δυνατο παθιαρικο γαμησι με τη Ντιανα να γλωσσοφιλιαζει δυνατα να με χουφτωνει και να με παιρνει
αγκαλια με τα ποδια της.. εκανε σπασιματα στη μεση της για να της μπαινει βαθια, το μουνι της ειχε εξαρχης χαλαρη
αισθηση και μετα απο μερικα λεπτα γαμησι ειχε ανοιξει αρκετα και ειχε γινει αρκετα υγρο, το προσωπο της Ντιανας
ειχε παρει μια χαμογελαστη μορφη και με κοιτουσε στα ματια καρφωτα.Το μουνι της πλεον εκανε πλατσα πλουτσα..
Χυνεις καβλα μου ?
Ναι μωρο μου, απαντα.
Βγηκα απο μεσα της εσκιψα αναμεσα στα ποδια της και αρχισα να ρουφαω μουνι.
Η ιδια μου ειχε πιασει το κεφαλι και μου το εσπρωχνε μεσα στη μουνα της, ρουφουσα δυνατα τα υγρα της
και η ιδια κουνουσε τη λεκανη της, ειχα πασαλειψει τη μουρη μου με μουνοζουμα, οταν σταματησε να βγαζει
εγλειψα κα τη γυρω περιοχη και δεν αφησα σταγονα.
Η ιδια φαινοταν πολυ ικανοποιημενη και με κοιτουσε στα ματια συνεχως.
Φορεσε το εσωρουχο της ηρθε κοντα μου μειναμε να λιγο αγκαλιασμενοι και εφυγε.
Μια εμπειρια που θα θυμαμαι για καιρο και ελπιζω ολο το 18 να συνεχιστει ετσι δυνατα με τις κορασιδες
να με πνιγουνε με μουνοζουμα. Έρωτας


Συμπερασματικα η Ντιανα ειναι μια εμφανισημη κορασιδα με σφιχτο κορμι.
Δεν εδειξε σημαια βιασυνης. Τα ελληνικα της λιγα και σπαστα.
Αυτη ηταν η εμπειρια μου με τη Ντιανα, ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα η και
καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.748
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2018
Εσύ πρέπει να περνάς δωρεάν για προθέρμανση!!!
Respect
Χαρά στο κουράγιο σου, να μην συχαίνεσαι κιόλας
03 Ιανουαρίου, 2018
Φίλε απολαυστικός και μας καύλωσε η περιγραφή σου εύγε


Αλλά έχω απορία αν έχυσε εσύ γιατί φάνηκε να σε ενδιαφέρει περισσότερο να χύσει η κοπέλα και δε λες αν έχυσες
03 Ιανουαρίου, 2018
Εγω 1 πραγμα δεν πιανω(αν και λατρηςτων ζουμιων)...στα πουτανακια ρε φιλε..που εχουν παρει τη μιση Αθηνα...πως βαζεις το στομα σου μεσα...δεν σε αγχωνει?Χμμμ;
-χωρις παρεξηγηση-
03 Ιανουαρίου, 2018
Aυτή σε εμένα δεν έκανε απολύτως τίποτα.
04 Ιανουαρίου, 2018
Δημήτρη είσαι ένας καμικάζι που ψάχνει με πάθος να βρεί και να ρουφήξει το πολύτιμο νέκταρ της αγάπης Κουλ.
15 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την μισή Αθήνα δεν λες καλητερα την μισή Ελλάδα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6