Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230287
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την συγκεκριμένη κοπέλα την είχα συναντήσει πριν αρκετό καιρό και θυμάμαι  είχα περάσει πολύ καλά, γιατί όχι και τώρα.
Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα και γρήγορα σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας.
Ακούω ένα δειλό χτύπημα στην πόρτα του ξενοδοχείο και αναρωτιέμαι πόσο θα έχει αλλάξει αυτό το κορίτσι που συνάντησα πρίν 1 χρόνο. Ανοίγω λοιπόν την πόρτα του παραδείσου και αντικρίζω ένα όμορφο πλάσμα την Λίζα. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες που έχουν χιλιοειπωθει αλλά θα πω ότι είναι πραγματικά πιο όμορφη και πιο λαμπερή από την τελευταία φορά που βρεθήκαμε ίσως ο καιρος που εχω να την δω, ίσως μια αισθητική που έχει κάνει δεν ξέρω. Φόραγε και ενα πολύ ελκυστικό στενό φόρεμα που διαγράφονταν οι καμπύλες της, που από την πρώτη ματιά ήθελα να την γδυσω, αλλά συγκρατηθηκα.  Με αγκάλιασε και με φίλησε θυμίζοντας μου το ζεστό και γεμάτο πάθος φιλί που μου είχε μείνει στο νου μου, πραγματικό και αληθινό φιλί. Παραγγείλαμε τα ποτά μας και όσο πιο πολύ την έβλεπα και μιλάγαμε τόσο πιο πολύ την ήθελα. Σηκώνεται, με ρωτάει να την βοηθήσω να την γδυσω, της κατεβάζω το φόρεμα και μένει με ένα λεπτό μαύρο στρινγκακι. Πολύ ωραίο σωματακι με λευκή επιδερμίδα και ένας ποπος ποίημα, πηγαίνω κοντά της σαν υπνωτισμενος και γοητευμένος αρχίζω να της γλύφω τις ρόγες της σαν διψασμένος ερημίτης και ταυτόχρονα να χουφτωνω των ποπο της. Το μωρό βγάζει το μικροσκοπικό της εσώρουχο, γονατίζει και σιγά σιγά παίρνει το οφωνο στο στόμα της. Απίστευτη τεχνική λες και έβλεπα τσόντα, κοίταγμα στα μάτια, περιποίηση με την γλώσσα της σε όλο το μήκος και το πλάτος στο πεος μου που είχε γίνει τώρα πύραυλος. Την σταματάω την στήνω στα τέσσερα πάνω στο κρεβάτι έχοντας αντίκρυ μου τον καθρέφτη, το θέαμα εντυπωσιακό να την βλέπω να μου παίρνει πίπα έχοντας αυτό το πλάσμα να φοράει μόνο το άρωμα της και να με περιποιείται. Δεν χρειάστηκα και πολύ είχα γίνει ήδη πέτρα, στα τέσσερα το μωρό δεν υπάρχει αυτό το σώμα, απίστευτο σπάσιμο μέσης με το τουρλωτο της το κωλαράκι να το θέλω σαν μανιακός. Η θερμοκρασία ήδη έχει ανέβει αλλάζουμε στάση σε ιεραποστολικό με αγκαλιάζει και με φιλάει πολύ τρυφερά δεν ξέρω πόση ώρα είχαμε μείνει εκεί άλλωστε ο χρόνος είχε σταματήσει. Αφου προσγειώθηκα στην πραγματικότητα την φέρνω στην άκρη του κρεβατιού στα τέσσερα για να έχω καλύτερη πρόσβαση σε αυτό που θα ακολουθούσε. Στην αρχή δυσκολεύτηκα αλλά το μωρό με την υπομονή και την ανεκτικότητα που έχει μου χάρισε απίστευτη καυλα και σε συνδυασμό που έβλεπα από τον μεγάλο καθρέφτη του δωματίου το πρόσωπο της Λίζα να καυλωνει όλο και πιο πολύ το τέλος δεν άργησε να έρθει.
Εν κατακλείδι δεν περιμενα να περάσω τόσο πολύ καλά και επίσης ο χρόνος που μεσολάβησε  από το τελευταίο μας ραντεβού δεν περίμενα να έχει αλλάξει εμφανισιακά προς το καλύτερο.

Καλή Χρονιά να έχουμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, dady28, maniouel και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2017
Ωραίος.κανενα τηλέφωνο παίζει για εμάς
30 Δεκεμβρίου, 2017
Tελεια κ παύλα Liza είσαι καβλα!
31 Δεκεμβρίου, 2017
Ωραίος ο τίτλος, θα συμφωνήσω..
T
The_Mooody
02 Ιανουαρίου, 2018
Ωραία κριτική, καλογραμμένη. Ως μυθοπλασία, άπαιχτη. Το ίδιο τείνει να γίνει και η Λίζα, ένας μυθος, που δεν ξέρεις αν είναι αλήθεια ή όχι.
27 Ιανουαρίου, 2018
Συνάδελφε μπορείς να μου δώσεις το τηλ τις Λιζας
Ευχαριστώ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5