Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αφού ξεκουράστηκα μερικές μέρες και αφού είχα σχεδόν παραιτηθεί από την αναζήτηση ιερόδουλης με στοιχειώδη ικανότητα να με χαλαρώσει, κάτι οι κατουρόκαυλες το πρωί, κάτι ότι τα χοντράδια ακόμη δεν είχαν βγει, τελικά κατέληξα να δοκιμάζω την μάσα ελπίζοντας ότι θα βρω την μητρομάνα των ονείρων μου. Αμ δε. Φτάνει λοιπόν η κυρία, και ναι, φόραγε μπότες μέχχρι το γόνατο, αλλά ήταν μπότες τύπισας γκόθικ. Το μαλλί ήταν κόκκινο μεν όπως στις φωτό, αλλά μαζεμένο και πιο σκληρό από στάχι (μου θύμιζε εκείνη την διαφήμιση για τις λακ με το συρματόπλεγμα). το πρόσωπο όντως όμορφο αν και κουρασμένη και τα χείλη ζουμερά χωρίς επεμβάσεις (εάν δεν κάνω λάθος). Οι φωτός ειλικρινείς, αλλά δείχνουν μία πιο κυριλέ μάσα και όχι την γκοθού με τους ντάκους και τα πολλά (4?5? κρίκοι) σκουλαρήκια στο αυτί. Και εδώ μία καλή πίπα και ένα στοιχειώδες ντόγκυ έπαιξε και τελικά ξαναέπεσα για ύπνο χωρίς να θυμάμαι και πολλά από το τι έγινε. Τελικά μάλλον κουρασμένος είμαι και όχι καυλωμένος. Αφού βλέπω φωτός της Σοφίας και της Κατερίνας και παρόλο που χλιμιντρίζω δεν δοκιμάζω να χάσω πάλι τον χρόνο μου. Από του χρόνου πάλι. ΥΓ: Φίλος ιταλιάνος μου λέει ότι η Κατερίνα έχει κάνει αρκετά περάσματα στην Ιταλία, πρέπει να έχει γυρίσει και καναδύο τσόντες. Αναφέρεται σε κορμάρα, με μειωμένης απόδοσης ΄σερβις όμως. Επόμενη προσπάθεια να ξελαμπικάρουμε μόνο εάν μας πέσει το φλουρί. Καλή πορνοχρονιά εύχομαι πάιδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 29, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.231
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, antisthenis, ΜrKavlopoulos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2017
" Τελικά μάλλον κουρασμένος είμαι και όχι καυλωμένος "
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΚουλ
B
BigLebowski86
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1