Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653147
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά απο τα καλα λογια για τις υπηρεσιες της μαρινας ειχα αποφασισει να περασω μαζι της.μετα απο τηλεφωνική επικοινωνία και επιβεβαιωνοντας πως ειναι εκει κατηφορισα για το ιδρυμα .οσες φορες ειχα παει μεχρι τοτε δεν ειχα καταφερει ουτε να την δω εμφανισιακα (ηταν δε δωματιο ή απουσιαζε).Ηταν 3,4 κοπελες ακομα.. εντυπωση μου εκανε απο εμφανιση μια αλινα σιγουρα η καλυτερη (για τα γουστα μου παντα) εκείνη την ημέρα και στο τσακ ημουν να την παρω , αλλά τελικα εμεινα για αυτην που κατεβηκα..
Η μαρινα οπως εχουν γραψει και οι αλλοι ειναι μια γυναικα με λιγα κιλα παραπανω (αν γυμναζονταν θα βελτιωνονταν αρκετα) προσωπο οκ! στηθος λιγο πεσμενο κωλος οκ! γενικα μια νορμαλ γυναικα με τα πιασιματα της.
δεν ήταν ιδιαιτερα ομιλιτικη (με μενα τουλαχιστον) αλλά προσωπικα δεν με ενδιαφερει ουτε εγω πολυμιλαω..ΓλώσσαΓλώσσαΗταν ομως ιδιατερα χαλαρωτικη ..ΧαμόγελοΧαμόγελοαν θες την αφηνεις και αναλαμβανει εκεινη τα παντα..αν θες δινεις εσυ κατευθύνσεις και ακολουθει.. προσπαθει να περασεις καλα κανει φουλ προγραμμα..ΜατάκιΜατάκικαι δεν ειναι βιαστικη..
Τέλος κανει πολυ ωραια πιπα και γενικα στο γλύψιμο ειναι τρομερη..Προσκύνημα:kneelΜατάκι
Η μαρινα μπορει να μην εχει την εμφανιση (της τσεσικας π.χ) αλλά οι υπηρεσιες της ειναι πολυ καλες!!!
Προσωπικα περασα πολυ ωραια και θα ακολουθησει στο μέλλον και αλλη συνάντηση..Ναι!Ναι!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
464
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, petergsp και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού