Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Λαρα επεστρεψε πριν λιγο καιρο και σε επισκεψη μου, μου ειχε φανει αρκετα αλλαγμενη στις επιδοσεις της, οποτε ξαναπροτιμηθηκε, αλλα αυτη την φορα για την γλωσσα πανω στο μουνι της ζητουσε 60€ αντι για 50€ την προηγουμενη φορα, αλλα δεν, της εδωσα 50€ τα οποια ακομα κλαιω.!!
Η Λαρα μπηκε στο δωματιο, βαριεστημενα και αν και προσπαθησα να παρω προκαταρτικα, αυτη εμεινε κολωνα παγου.!! και κοιταξε να περασει καποτα στην ...σταφιδα, εκει καταλαβα την πατατα την καφτη που θα ετρωγα, περασε καποτα, εκανε την αδιαφορη πιπα της και αυτο ηταν εκατσε να την γαμησω σαν αγκαρεια μαγειρια, συμετοχη μηδεν, κατι βογγυτα ισα ισα για τα αυτια μου, δυσκολευτικα πολυ να χυσω, την εβαλα στα πλαγια τουρλωνοντας το μικρο πεταχτο κολαρακι της και την εχυσα με δυσκολια θελοντας μην παει χαμενο ολοκληρωτικα το 50αρι...
Η Λαρα ξαναβρηκε το παλιο της εαυτο, αυτον του βαριεμε για αυτο που κανω, και αντε να τελειωνεις να μπει ο επομενος, ισως να σκεφταιτε οτι ειναι και μουναρα και καθομαι σε οποιον γουσταρω, κοινως ιδια συμπεριφορα με την Λαρα επι Α.Γεωργιου 34. Την προηγουμενη φορα που την ειχα παρει μολις ειχε ερθει και ηταν ορεξατη, μου ειπε οτι δουλευε σε μπουρδελο στην επαρχια και ηταν χαλια η κατασταση, και οτι ηταν χαρουμενη που ξαναγυρησε στα στουντιο, τα λουσα ομως θελουν και ορεξη και αυτην η Λαρα δεν την εχει, καλα θα ηταν να σκεφει την τρωγλη της επαρχιας οπου την πηδουσαν για 20€ βαρια 25€, γιατι για τα 50, αλλα ουτε τα 40€ δεν αξιζει να τα δουλεψει, μην πω ειναι για Μεταξι με 10€ και πολλα ειναι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Λόρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AgglosAsthenis, ILIAS1339, alladalla και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού