Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163398
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από περίπου δίμηνη αποχή,είπα να επανέλθω κατόπιν εορτών.Βραδυνή τσάρκα,πάνω κάτω τα ίδια.Είχε μερικές που δεν τις θυμάμαι προηγουμένως αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο για τα γούστα μου.Εν τέλη κατέληξα στην Νικολέτα,η οποία προφανώς καινούργια είναι.Δεν μιλάει καθόλου ελληνικά και ούτε αγγλικά.Μόνο ένα finish ξέρει.Εμφανισιακά είναι μέτριου αναστήματος,σφιχτό κορμί και μια τουρλωτή κωλάρα για ξέσκισμα στα συν.Στα πλην τα κάτω της δόντια είναι στραβά και μερικά έχουν μια απόσταση μεταξύ τους Money Mouth.Επίσης μη σας ξεγελάει το μπούστο,το στήθος της είναι μπαμπάτσικο και πεσμένο...Στο σαλόνι ήταν πάρα πολύ ευδιάθετη και παιχνιδιάρα,λέω αυτό σίγουρα θα μας βγει σε καλό και περνάω στο δωμάτιο.Από προγράμματα,έχει με 40 ότι θες εκτός από 69 αν θυμάμαι καλά και μισάωρο με 50.Πέρασα με 40 για Ισπανικό και τελείωμα πάνω της

Η φάση ήταν πολύ παράξενη,γι αυτό τα βάζω και όλα 5άρια.Έρχεται άμεσα στο δωμάτιο,δεν πρόλαβα καν να βγάλω το μπουφάν μου,με ξεντύνει αυτή και μετά με ξαπλώνει στο κρεβάτι και με πνίγει στα φιλιά.Αρχικά το προφυλακτικό δεν το βάλε σωστά και άρχισε η ξενέρα.Πίπα γιοκ,ίσα ίσα που τον έβαλε στο στόμα της και τον έπαιξε για μισό λεπτό περίπου.Έπειτα ανεβαίνει πάνω μου και για ένα λεπτό περίπου,πηδιόταν με τεράστια λύσσα.Μετά αλλάζει κατεύθυνση,με τη πλάτη προς εμένα πάλι για ένα λεπτό περίπου με τον ίδιο ρυθμό.Τρίτη στάση στα 4,είχε λυγισμένα τα πόδια προς τα πίσω σαν βάτραχος για να μη μπορώ να μπαίνω σωστά και αφού είδε ότι δεν γίνεται,ξαπλώνει και μου τον παίζει και την έχυσα στα βυζιά χωρίς Ισπανικό.Τουλάχιστον μ άφησε να τη βάλω δάχτυλο.

Έδωσα το 40άρι και έκανα κάτι τουλάχιστον,γλιτώνοντας τη φουλ ξενέρα που θα έτρωγα με το απλό.Εννοείται ότι δεν θα ξαναπάρω.Αυτά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alladalla

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού