Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο ίδρυμα πρώτη φορά και με το που ειδα τη κοπελα ειπα να περασω γιατι με καυλωνουν οι μελαχροινες μελαμψες προς τσιγγανες Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα .Μου ανακοινώνει η τσατσα το προγραμμα απλο στα 20ευρω ρωταω για ποδολαγνεια μου λεει πως κανει και της δινω 50ευρω μου λεει θα φερει η κοπελα τα ρέστα στο δωματιο , ενω ειχα μπει στο δωματιο και αρχιζα να γδυνομαι ξαφνικα μπαινει η τσατσα μεσα κρατοντας στο χερι 5 ευρω και μου λεει οτι μαζι με το 50ευρω ειχε κολησει και το ταληρο της λεω ευχαριστω για τη τιμιοτητα της γι αυτο και υψηλός βαθμος συν οτι ηταν πολυ ευγενική ...Τ ονομα της κοπελας Γαβριελλα πρεπει να ναι τσιγγανα, ευγενικη χαμογελαστη μπαινει στο δωματιο αρχίζει μια πολυ ωραια βαθια πιπα με προφυλακτικο για κανα 2 λεπτο ενω ταυτόχρονα επαιζα με τις βυζαρες της αφου τελιωσε τη πιπα με ρωταει πολυ γλυκα με ευγενια πως θελω να τη γαμησω και οτι θελει να μεινω ευχαριστιμενος την εβαλα ανασκελα και τη καβαλησα απο πανω και ειχε σηκωσει τα ποδια της στο πρόσωπο μου οπου εγλυφα τις καθαρες πατουσιτσες της αφου τελιωσα μου ριξε κατι φιλακια στο λαιμο και με ρωτησε αν περασα καλα...Γενικα μια ευχάριστη συνεύρεση με τι κοπελα θα την ξαναεπισκευτω Ναι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
581
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, nik1410, GAMALILEOS και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού