Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141934
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερινή επίσκεψη σε ένα αγαπημένο ίδρυμα που έχει αλλάξει πολύ. Υποδοχή από την εκτελούσα χρεη σερίφισσας Σάρα (η οποία το πρωί δεν περνάει στα δωμάτια και γενικά καλύτερα να κλείνεις ραντεβού). Πολλές κοπέλες Τζούλι δροσερή πιτσιρίκα, Χριστίνα - Κατερίνα (busty αλβανίδες κάτω των τριάντα), μεταγραφή εδώ Μελίνα -η πρώην Ιωάννα από Πατησίων131 και Μπακνανα 47 (μελαχροινό πιπινάκι 25 χρονών με τατουάζ και κάπως στρογγυλό σαγόνι) και πολωνη Ζωή. Το μαυροτσούκαλο πιπινάκι η Έρικα : ρεπό. Η Ελένη που λέει στο site είναι μια καινούρια 25-27 χρονών συμπαθητική busty καστανη κοπέλα και όχι αυτη στις φωτογραφίες που δείχνει το site (εκείνη η Ελένη έχει μετακομίσει Μπακνανά 47). Την ώρα που πήγα είχε διακοπή νερού ΕΥΔΑΠ πράγμα δυσάρεστο τόσο για τον πελάτη αλλά πολύ περισσότερο για τις κοπέλες. Πέρασα επίτηδες με τη Ζωή (παλιά καραβάνα από Εθν.Μακαριου Δάφνη) η οποία ξέρει τόσο καλό μασάζ ώστε δε χρειάζεται να σε παστώσει στο λάδι. Πραγματικά θαύμασα τον επαγγελματισμό της γιατί με 3 μόνο "πατησιές" λάδι (3 σταγόνες ferry που λέει η γνωστη διαφήμιση) μου κανε ένα 40λεπτο μασάζ περνώντας από όλες τις αρθρώσεις πιεζοντας με πήχεις και αγκώνες δυνατά εκεί που πρέπει και χαλαρώνοντας με πλήρως. Ακολούθησε μια απολαυστική ακά-πίπα στην οποία κατέθεσα deepthroat (δε ξέρω αν το κάνει σε όλους εγώ την ξέρω 3 χρόνια). Γενικά αν υπήρχε διαγωνισμός επαγγελματικού μασάζ με τη λιγότερη χρήση λαδιού νομίζω θα κατακτούσε από τα πρώτα μετάλλια... Έφυγα άλλος άνθρωπος και την ευχαριστώ...
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2017
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.103
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 day622, ZeroTolerance, johny cunt

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού