Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63800
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν γράφω την κριτική αυτή να ρίξω λίγο φώς στην περίπτωση της εν λόγω κοπέλας,
γιατί ομολογώ οτι διάβασα τις προηγούμενες κριτικές αλλά δεν έβγαλα άκρη.
Στο θέμα συνάντησης, εύκολο το ραντεβού 1 τηλεφωνάκι μεσημέρι καθημερινής, βλέπεται είχα διαβάσει τι έπαθε ένας συναγωνιστής και είπα να αποφύγω της ώρες αιχμής μη πάθω κανά χουνέρι και τον παίζω μόνος μου στο δωμάτιο.
Μπαίνω στην ρεσεψιόν του ξενοδοχείου Bill ρωτάω για δωμάτιο μου λένε έχει, αλλά είχα πάει πιο νωρίς οπότε έκανα μια βόλτα και 5-6 τσιγάρα, κάνα τεταρτάκι πιο πρίν από την ώρα που μου είχε δώσει η κοπέλα ξαναμπαίνω πληρώνω το αντίτιμο των 22 ευρώ και αμέσως 1 sms τον αριθμό δωματίου. Ανεβαίνω, ετοιμάζομαι για τον αγώνα και μετά απο λίγο ακούω το χτύπημα στην πόρτα. Ανοίγω και βρίσκομαι μπροστά σε μια ευχάριστη εκπλήξη ένα όμορφο ξανθό γκομενάκι με τις βυζάρες του, το τουρλωτό άσπρο κωλαράκι του, τα αμορτισέρ του, τα πιασιματά του κλπ.
Στο πρόσωπο είναι γλυκούλα και χαμογελαστούλα δηλαδή για αυτούς που ζητάνε το girl friend experience είναι εξαιρετική.
Στον αγώνα αρχίζουμε τα προκαταρκτικά γλωσσόφιλα στο full, χαδάκια κλπ κάνω μια εξερεύνηση και η κοπέλα είχε αρχίσει να υγραίνεται, καλά πάμε λέω από μέσα μου το γλυτώσαμε το σπαστικό gel. Μετά με βάζει κάτω και άρχισαν τα όργανα (δλδ τα πνευστά) εντάξει τα γράψανε και άλλοι συναγωνιστές, ένα μόνο να πω εξαιρετική τεχνική.
Στη συνέχεια αρχίζω το σπατουλάρισμα, ε τόσο γλυκούλι το κορίτσι να μη το γλύψεις? Μετά πέρασμα σκούφου και στο κυρίως με εναλλαγές στάσεων και κατάθεση στο σώμα. Εντάξει δε μέτρησα και πόσες φορές έχυσε η κοπέλα αλλά το gel έμεινε στο κομοδίνο αχρησιμοποίητο.
Επειδή είχα πάει για διερεύνηση δεν είχα πολύ χρόνο στη διαθεσή μου και στον 2ο γύρο αρκέστηκα σε λίγα πράγματα παρότι η νεαρά είχε διάθεση.
Λοιπόν το συμπέρασμα μου, αν κάποιος ζητάει το gfe με ένα ξανθό γκομενάκι πιστεύω θα μείνει πολύ ευχαριστημένος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
9.498
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 204057 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2017
Σε ευχαριστώ! Έρωτας
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κούκλα μου τη αλήθεια έγραψα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2