Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαρίνα λοιπόν, ρωσοφωνη, μάλλον Ουκρανή, 32 ετων κατα τη δήλωση της αν και την έκανα για λιγότερο. Λεπτη με μετριο στηθος και μέτριο υψος, ξανθα μαλλια, οχι μακρια αλλα οχι και κοντά. Το σώμα της ειναι λεπτό αλλα μαλακο και το δέρμα της κατάλευκο.
Ανακοινώθηκε φουλ εκτός κωλου στα 20.
Μπήκε λίγο επιφυλακτική και μαζεμένη στην αρχή. Με λίγο πείραγμα και αστειακια χαλάρωσε. Ξέρει λίγα αγγλικά για συννενόηση. Ξεκινήσαμε με τη κοπελα να με πλησιάζει όπως ήμουν όρθιος να με χαϊδεύει και να γλείφει τις ρώγες μου. Κατεβηκε στα γόνατα και τον πήρε ακαποτα στο στόμα γλείφοντας αρκετά καλα. Πήρε και τα μπαλάκια μου μεσα στο στομα ενω με κοιτούσε στα ματια. Ανταπεδοσα απο τη πλευρά μου τη περιποίηση. Τη ξάπλωσα να τη γλείψω στο μουνάκι που ηταν καθαρό. Είχε μια ανησυχία οταν ξεκίνησα γιατί μου ειπε μερικοί το κάνουν αγαρμπα. Μόλις ειδε οτι το κατέχω χαλάρωσε και απόλαυσε. Μάλιστα κουνούσε τη μέση της να πάω εκει που απολάμβανε περισσότερο αγγίζοντας τα στήθη της.
Με τα πολλά βάζει καποτα στο καυλί και μπαίνω μεσα της πολυ δυνατά εν μέσω γλοσσοφιλων παθιασμένων. Μετά τη γυρνάω στα τέσσερα και τη γαμάω παλι δυνατά.
Οταν αισθάνομαι να έρχεται το τέλος το βγάζω, αφαιρώ προφυλακτικό και ρωτάω που να τελειώσω. Δε θελει πουθενά πανω της παρα μονο στα χέρια της όπου χύνω τελικά με τη σχετική απογοήτευση γιατι ήθελα πανω στο σωμα της.
Καλή κοπέλα καθαρή, θα ξαναπερναγα αν έβαζε τελειωτικό στο πρόγραμμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Djole77
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
731
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eisenfaust, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού