Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653155
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ορμώμενος από τις κριτικές για το συγκεκριμένο χώρο και μιας και βρέθηκα για δουλειά στην περιοχή, είπα να περάσω και εγώ από εκεί. Στον 3ο όροφο η κυρία μου παρουσίασε 4 κοπέλες, η πιο αξιόλογη εμφανισιακά ήταν η Αντριάνα αλλά οι αρνητικές κριτικές για αυτή με αποθάρρυναν. Επιπλέον όταν ρώτησα την κυρία της υποδοχής αν υπήρχανε άλλες κοπέλες στον 6ο, σχολίασε "έχουμε και μερικές στο δρόμο". Χωρίς δουλειά τη βλέπω αυτή. Έτσι ανέβηκα για καλή μου τύχη στον 6ο. Η κυρία εκεί πρώτα μου παρουσίασε την Ρεγγίνα. Ξανθό milf, η άσπρη προκλητική της ποδιά έκρυβε λίγες ατέλειες τις οποίες πρόλαβα να εντοπίσω αλλά το προκλητικό και γεμάτο νάζι και πουτανιά βλέμμα της με έκανε να μην μπορώ να δω τίποτα άλλο από εκεί και μετά. Ούτε τις υπόλοιπες κοπέλες δεν θυμάμαι. Να μην σας πρήζω όμως με τα γλυκανάλατα η κοπέλα είναι ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΥΛΑ. Αρχίσαμε με χαμουρέματα στα όρθια τα οποία εξελίχθηκαν γρήγορα σε γλωσσόφιλα, σκαμπίλια στον πισινό της και μετά από ένα σεμιναριακό ξεσκούφωτο τσιμπούκι διαρκείας και μια συνέχεια στον αγώνα στο χαλασμένο (έλεος) κρεββάτι, ήρθε η πρώτη εκτόνωση στην οποία τα ρούφηξε όλα για όλα. Στη συνέχεια μασαζάκι χαμουρέματα και μια πιό gfe κατάσταση και δεύτερος γύρος στον καναπέ. Ευτυχώς είχα κλείσει το πρόγραμμα με τη μία ώρα γιατί άρχισα να την καψουρεύομαι. Δεν πρόλαβε να με συνοδεύσει στην έξοδο και αυτό γιατί συναγωνιστής ήδη την περίμενε στο δωμάτιο και έδειξε κάποια σημάδια βιασύνης. Άξιζε το κάθε ευρώ που πλήρωσα και με το παραπάνω. Η κοπέλα αν συνεχίσει έτσι θα αφήσει εποχή νομίζω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ρεγγίνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
66
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, atromitos24, muffer35 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού