Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα,κολλημένος σε δημόσια υπηρεσία στην Ομόνοια για δουλειά που δεν έβρισκα άκρη τα νεύρα μου έχουν φτάσει στο αμήν:η ώρα περνάει,τίποτα δεν γίνεται,έχω σεληνιαστεί,βρίζω Θεούς και δαίμονες μέσα μου.
Τρώω φρίκη και στο καπάκι αναλαμπή και σηκώνομαι παρατώντας τα όλα.
Φεύγω περπατώντας την Αχαρνών προς την αντίθετη κατεύθυνση που ήμουν έχοντας στο μυαλό μου το ξεχαρμάνιασμα.
Φτάνω στο ύψος της Αλκιβιάδου,κατεβαίνω τον κάθετο δρόμο και την βρίσκω.
Ανοικτό μόνο το μεσαίο μαγαζί.
Μπουκάρω και μου βγαίνει μια τεράστια κωλάρα.Διαστημική!
Όσο δεν βλέπεται στη φάτσα η Ντιάνα τόσο σε προκαλεί η κωλάρα της.

Χωρίς πολλά πολλά περνάω και την περιμένω.
Είμαι ήδη φτιαγμένος απ'όλα του πρωινού.
Μπαίνω και αρχίζει το ξευτυλίκι:
Άγριο τσιμπούκωμα με πουτσοπνιξίματα.
Βαθύ λαρύγγωμα με τράβηγμα των μαλλιών της.
Πνίξιμό της μέχρι όσο δεν πάει.
Πουτσοσκάμπιλα με όλα τα νεύρα μου στην απαίσια μάπα της.
Από κάτω όπως ήταν μπροστά μου γονατισμένη την σηκώνω την σέρνω και την ανεβάζω στο κρεββάτι.
Ανεβαίνω κι εγώ,την βάζω στα τέσσερα και την καβαλικεύω.
Στο πιάτο μου όλη η εξαίσια κωλάρα της.
Προφυλακτικό και αρχίζω το σφυροκόπημα.
Μαζί και άγρια χαστούκια επάνω στα μάγουλά της.Γυρνάει το κεφάλι της προς εμένα.
Εκεί μες την καύλα μου ξυπνάω λιγάκι και τρομάζω με τη φάτσα της αλλά για τιμωρία (δικιά της και δικιά μου) αρχίζω να τη δαγκώνω!
Αφρίζω.Την κωλοχαστουκώνω με όλη μου τη δύναμη,φτυσίδια να τρέχουν επάνω της μπαίνω και βγαίνω μέσα της με όλη μου τη δύναμη.
Κάποια στιγμή μου'ρχεται και αντί να ξαναμπώ στο μουνί κάνω μία και της τρυπάω το σουφρίδι.
Μοναδική αίσθηση πιο στενή πίσω απ'ότι μπροστά.
Άγριο πιστόνιασμα και κωλοξέσκισμα αυτή μουγκρίζει και ζητάει κι άλλο εγώ την βρίζω αλλά νιώθω ότι δεν θα αντέξω άλλο.
Βγαίνω από μέσα της την τραβάω απ'τα μαλλιά την γονατίζω πάλι μπροστά μου,της γαμάω το στόμα μέχρι βαθιά στο λαρύγγι.
Την ξεμπουκώνω,τον παίζω μια-δυο της κρατάω σφικτά το κεφάλι και την λούζω με λύσσα σ'όλο το πρόσωπο.
Γεμάτη,αλλού κοιτάζει αλλού βλέπει παίρνω ένα χαρτί της σκουπίζω μερικά,σκουπίζει αυτή τα υπόλοιπα,την ξαναβλέπω αρχίζω να συνειδητοποιώ τι γάμησα,μου λέει γεια,δεν της λέω τίποτα και τέλος.
Για ειδικές περιπτώσεις,για όσους γουστάρουν τεράστιες κωλάρες και για σκληρές καταστάσεις στο κρεββάτι,η Ντιάνα συστήνεται δίχως δεύτερη κουβέντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
206
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mitsmitsa, makhswrx, DeanCorso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού