Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινη επισκεψη στη Μαρινα, μετα από εντονη λιγουρα για να ξεσκισω 1 τιμιο κωλαντερο Ναι!Ναι! Η Μαρινα εχει σχετικα καλο σωμα, αλλα εντελως ανυπαρκτο βυζι. Στο προσωπο είναι πολύ μετρια, και της λειπουν και καμποσα δοντια. Οποτε, αυτοι που κοιτανε εμφανιση, να μην περασουν ουτε καν εξω από τον οικο Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Οι υπηρεσίες της όμως αντισταθμιζουν και με το παραπανω την εμφανιση της. Ξενικησε με φιλια στο λαιμο, μου πιπιλισε τα αυτια, γλυψιμο στις ρωγες, και στη συνεχεια 1 φοβερο τσιμπουκι. Προσκύνημα Η πιπα της είναι μεταξενια, διχως την παραμικρη χρηση δοντιου και χεριου. Τον παιρνει αρκετα βαθεια, και παρεχει αρκετο σαλιο. Το καραμελωμα της στις μπαλες είναι επισης παρα πολύ καλο ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Μοναδικο μειον είναι ότι δεν κανει πλεον γλειφοκωλαδα, την οποια επισης εκανε με μαεστρια.
Και τωρα παμε στο μεγαλο της ατου. Η κωλοτρυπιδα της είναι η πιο ανοιχτη που εχω δει στη ζωη μου ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Πραγματικα μπορει να χωσει στο αντερο της οποιαδήποτε πουτσα, οσο μεγαλη και χοντρη και αν είναι. Μετα την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα, της σηκωσα τα ποδια ψηλα, και τον εβαλα στο κωλαντερο της μεχρι τερμα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Της τον εχωνα με ολη μου τη δυναμη, αλλα αυτή δε χαμπαριαζε τιποτα ως συνηθως. Στη συνεχεια την γυρισα στα 4, οπου παλι την ξεκωλιασα για αρκετη ωρα, και στο τελος εβγαλα την καποτα, την τον εδωσα στο στομα, και αυτή μου τον στραγγιξε εντελως με το φοβερο μεταξενιο της τσιμπουκι ΚαπέλοΚαπέλο
Προκειται για την πιο τιμια κωλοτρυπιδα, αφου είναι εντελως ξεσκισμενη, κι ετσι δεν εχει μα και μου, τον παιρνει μεχρι τερμα! Το τσιμπουκι φοβερο, αλλα σταματησε την γλειφοκωλαδα, ενώ διαπιστωσα και 1 βιασυνη οσον αφορα στο χρονο, η οποια δεν υπηρχε παλια, ειδικα όταν δουλευε στον απέναντι οικο στον οροφο - η τσατσα χτυπησε στα 6-7 λεπτα, και μετα από 1-2 λεπτα μου ειπε και η Μαρινα να συντομευω. Παντως, και παλι, είναι σιγουρα VFM με όλα αυτά που προσφερει, και είναι must για τους λατρεις της κωλοτρυπιδας Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2018
Ποσο χρονων ειναι μπορεις ν μ πεις?
20 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εμενα μου ειπε οτι ειναι 25χρονων
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2