Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπόν ημερομηνία δεν βάζω γιατί i συναντήσει έγινε πριν κάτι μήνες αλλα τις το χρώσταγα.τηλέφωνο και κανιζουμε ραντεβού σε ξενοδοχείο πίσω από το ωνάσειο.η κοπέλα ήρθε στην ώρα τις με ένα φορεματάκι άσπρο (που προσωπικά εμενα με τουμπάνιασε μόλις το είδα)κοντό ισα ισα που έκριβε τα όμορφα σιλικονάτα βυζακιά της.μπαίνει μέσα με ροτάει αν θέλω φιλια τις λέω ναι και παίζει αμέσως φιλάκι για να σπάσει ο paγos.na επισημάνω εγώ είχα κάνει ντούς πριν έρθει i kopela.tin βλέπω να βγάζει τα ρούχα τις τις λέω μήπως θέλει να μπει να φρεσκαριστεί μου απαντάει πως είναι ηδη από πριν στο ραντεβού που ήτανε τις λέω ok.αρχίζουμε χαδάκια όμορφα ξαπλώνουμε και οι 2 και έρχεται από πάνω μου, παίξανε κάτι φιλάκια αλλα χωρίς γλώσσα(ένα από τα αλλα)κατεβαίνει στο μητσαρα τον παίρνει στο στόμα και αρχίζει πεοθηλασμό (ένα από τα καλύτερα τσιμπούκια που έχω στη λίστα μου ever)καραμέλωμα στις μπάλες με μπόλικο σάλιο με εμενα να παίζω με τις "βιζαρες" τις ρόγα καλή ανταποκρίνεται άμεσα .τις λέω γυρνα να σε γλείψω και εγώ και κατεβαίνω στο "νινακι" τις καθαρό και μοσχομυριστό (όντως είχε κάνει μπανάκι πριν έρθει από άλλο ραντεβού που θα είχε)με υγρά πολλά πιπίλαγα το "νινακι" τις μέχρι να λιώσει σε μια στιγμή πάω να βάλω δάχτυλο και πριν ακόμα το βάλω στην αρχή ήμουνα ισα ισα ακούμπαγα το δάχτυλο στο "νινακι" τις μου λέει αχ μη πονάω (να και το 2ο αλλα)τις λέω ok αν και χαλάστηκα λίγο γιατί περίμενα με αυτά που είχαν γράψει i συναγωνιστές να μην υπάρχουν αλλα αλλα το προσπέρασα.αφού τελειωσα το γλείψιμο την έβαλα από κάτω χαλαρά σε αργούς ρυθμούς στην αρχή και μετά σιγά σιγά έδινα ένταση με "κραβγουλες" προς το μέρος τις όχι τόσο αληθοφανές (το 3ο αλλα)την γυρνάω στα πλαγια και πριν τον βάλω είχε κολλήσει i βελόνα στην "κραβγουλες" λέω ok σε χαλάει δεν σε χαλάει συνέχισε μητσάρα.αυτό που έχω να επισημάνω είναι ότι στις στάσεις αυτές δεν είχε καμια πρωτοβουλία από μέρους τις και ήτανε σαν άγαλμα να το πω ok για να μην με παρεξηγήσουν i συναγωνιστές σαν να γαμάς μια παρθένα και την καθοδηγείς εσύ (4ο αλλα)τις λέω γυρνα από πίσω να σου πάρω το "νινακι" να βλέπω τι θεα γυρνάει και αφού δεν είχα πολλές ανάσες ήρθε το μεγάλο τέλος μέσα στο όμορφο "νινακι" τις.ήθελα να την γυρίσω για ιππασία να ανεβεί από πάνω μου αλλα δεν είχα άλλες αντοχές έπρεπε να πυροβολήσω.μπαίνω για μπάνιο βγαίνω κάνω ένα τσιγαράκι και μπαίνει και i κοπέλα αφού βγήκε έπαιξε λίγο social.na ξεκαθαρίσω πολύ καλή στο social με άπταιστα ελληνικά προς τιμήν τις.μετά κάνα 5λεπτό και αφού εγώ ήμουνα off προσπάθησε να ανασηκώσει τον μητσάρα αλλα λόγο δουλειάς 10 ωρών δεν τα κατάφερε αλλα έμεινε εκεί κάνα 10λεπτό παρόλο που το τσιμπούκη τις ήτανε από τα πιο κορυφαία που μου έχουν κάνει.a ξέχασα να πω ότι τα λεφτά τα ζήτησε πριν την συνουσία γιατί μου είπε ότι την έχει πατήσει πολλές φορες να μην τις δώσουν τα λεφτά(5ο αλλα)με όλα αυτά κάπου εκεί έληξε
να ξεκαθαρίσω i κοπέλα αξίζει τα λεφτά τις "γιαφτο" και έβαλα vfm με τα αλλα τις αλλα αξίζει. είναι ένα πρόσχαρο κορίτσι επαγγελματίας που ξέρει την δουλειά. εμενα προσωπικά όμως με τα αλλα αυτά λίγο με έκανε πίσω "γιαφτο" και έγραψα ίσως αν θα την ξανασυναντούσα.δεν ξέρω ίσως στο μέλλον να την ξανασυναντήσω και να είναι πιο κομπλέ i συναντήσει μας
αυτά από μένα συναγωνιστές ευχαριστώ τα παλικαρια που αφιερώνουν ώρα στο site για να γαμάμε εμείς καλύτερα
να γαμάτε καλά ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Βεελζεβούλ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
362
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, satyrus, doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού