Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
....σαν άλλος Σπύρος Παππαδόπουλος!!! Χμμμ;
Πίεση όλων των υποχρεώσεων πριν τις 8 για να δούμε με τα μάτια μας (που δε φτάνανε κι αυτά), την Κατερίνα.
Τσάκ μπάμ συνεννόηση με λίγα sms, ραντεβουδάκι στον Bill! Ενημέρωση άμεσα για 20 λεπτη καθυστέρηση και με Αγγλική συνέπεια έσκασε μύτη, ένα από τα ποιο σεξουαλικά κορμιά της εποχής μας!
Σύντομη γνωριμία και σχόλια περι black friday, μετά το κενό. Δεν προλάβαινα να χορτάσω?, να πιστέψω? το κορίτσι που ήταν έτοιμο να εφορμήσει στο κουρασμένο μου κορμί! Μετά απο ένα κομπλιμέντο αυθόρμητο για την ομορφιά της φρεσκαρίστηκε, και αφού βρήκαμε τη μουσική υπόκρουση(λέμε τώρα) όλα φάνηκαν να περνάνε πολύ γρήγορα και εγώ να προσπαθώ να χορτάσω τον κορίτσαρο!
Μαεστρικό στοματικό με λίγη χρήση δοντιού στην αρχή αλλά με πλήρη περιποίηση του ερεθισμένου συναθλητή, ευτυχώς που πρόλαβα να επισκεφτώ την χαμηλή της περιοχή πράγμα που με έκανε τούρμπο με την υφή του την ομορφιά του και τη νεανικότητα του, περάστηκε το ελαστικό και με ολιγόλεπτο καβάλημα απο την αμαζόνα αφέθηκα!
Ντουζάκι κουβεντούλα-τσιγαράκι, όπου το χέρι μου δεν άφηνε το κορμάκι της με τίποτα, κατάλαβα ότι πρόκειται για περίπτωση πολύ καλού παιδιού και με συνείδηση σπάνια!
Δεν έβλεπα την ώρα να ορμίσω για τον δεύτερο γύρο και έναρξη με στοματικό άκρως αισθησιακό που σε δευτερόλεπτα σηκώσαμε σημαία! Άγαρμπα σηκώθηκα για να γευτώ το πανέμορφο αιδοίο της κι αυτή δεν έχασε λεπτό να συνεχίζει να με γεύεται , έδειξε να ευχαριστιέται με πίεση του κεφαλιού μου χαμηλά της και με υπόδειξη δικιά της μου στήθηκε στα τέσσερα όπου η θέα είναι καλύτερη κι από το Galaxy Bar του Hilton! Παιδιά όσο και να προσπαθούσα δε κατάφερα να κρατηθώ για να το απολαύσω αλλά η αίσθηση ήταν τρομερή με GFE πιέσεις κόλλησα στη πλάτη της και αφέθηκα μια ακόμη φορά με μεγάλο παράπονο από μέρους της που δεν της τα έδωσα στο στόμα! Πάρε να έχεις! Ακράτητος γαρ!
Αν είχα κάτι παραπάνω μαζί μου θα το κράταγα για άλλον ένα γύρο αλλά ανανεώσαμε άμεσα το ραντεβού μας σύντομα!
Παιδιά εξαιρετική περίπτωση, να το σέβεστε το κορίτσι και να είστε σίγουροι ότι θα περάσετε τέλεια!

P.s. με καλωσορίζω στις κριτικές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
PScout
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
301
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, borbi2525, Kimi13 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2017
και εις ανώτερα!Γερο-μύστης
25 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2