Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Κατερίνα την συνάντησα μια φορά το καλοκαίρι, κατά τα τέλη Ιουνίου, αρχές Ιουλίου αν θυμάμαι καλά.
Την πρώτη φορά πήγα με κάποια επιφύλαξη, αλλά με την σιγουριά ότι αν φερθώ στο κορίτσι όμορφα, αποκλείεται να μην περάσω καλά.
Η αλήθεια είναι ότι επιβεβαιώθηκα και ήταν ένα επιτυχημένο ραντεβού.
Μετά από τόσο καιρό είπα να κάνω μια επανάληψη. Με την επανάληψη, έμαθα καινούρια πράγματα...
Έστειλα μήνυμα στην Κατερίνα, λέγοντας ποιός είμαι, χωρίς να ξέρω αν θα με θυμάται μετά από τόσο καιρό. Θυμόταν όχι μόνο ποιός είμαι, αλλά κάθε λεπτομέρεια του ραντεβού και τι ακριβώς είχαμε συζητήσει !!! πραγματικά εκεί έπαθα πλάκα...
Είχα πει την πρώτη φορά ότι αν φερθείς όμορφα και ανθρώπινα στο κορίτσι, θα περάσεις καλά και αυτό ισχύει... αυτό που δεν ήξερα είναι τι θα συμβεί τη δεύτερη φορά που θα βρεθείς μαζί της, αν έχεις φροντίσει να περάσει όμορφα μαζί σου την πρώτη...
Με το που μπαίνει μέσα, κρεμάστηκε στο λαιμό μου και με τρέλανε στα φιλιά !!! τέτοια χαρά που νόμιζα ότι κάτι έχω ξεχάσει... (είναι ας πούμε η γκόμενά μου και ήμουνα στα καράβια !!! )
Μου έφτιαξε τη διάθεση ο τρόπος της και η χαρά με την οποία ήρθε να με συναντήσει και πραγματικά δεν κρατιόμουνα... είχαμε παραγγείλει καφέ, αλλά δεν μπορούσα να περιμένω, άρχισα να τη γδύνω επί τόπου !!! το κορίτσι είχε τόσο όμορφη και θερμή ανταπόκριση που παραλίγο να αφήσουμε το room service να περιμένει απ'έξω !!!
Για τα της εμφάνισης, τα έχω ξαναπεί, η Κατερίνα είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι, με πολύ όμορφο αδύνατο και σφιχτό σώμα και όταν περνάει καλά μαζί σου, εσύ περνάς ακόμα καλύτερα !!!
Πολύ δυνατή σε όλους τους τομείς και η θέα στα 4 να είναι όλα τα λεφτά...
Σε λεπτομέρειες δεν χρειάζεται να μπω, απλά θα πω ότι πέρασα ακόμα πιο όμορφα από την πρώτη φορά και σίγουρα θα την τιμήσω ξανά κάποια στιγμή.
Να είστε καλά όλοι και να γαμάτε καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Fragkiskos7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
278
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CAVALLINO RAMPANTE, apollonas1972, Kimi13 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού