Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο για να κλείσω ραντεβού μαζί της και να περάσω καλά, όπως πίστευα... Περιμένοντας λοιπόν την κοπέλα αναρωτιόμουν αν θα είναι η ίδια εντυπωσιακή  κοπέλα στις φωτογραφίες του γραφείου.
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω πράγματι μια  εμφανισιακά όμορφη κοπέλα ηλικιακά 30-35, ύψος γύρω στο 1.70+ με ένα ωραίο φόρεμα που τονίζουν το εντυπωσιακό μπούστο της που ξεχειλίζει,  με ενα όμως ξινό και σνομπ ύφος που προϊδεάζει το έργο, δεν θα περάσω καλά απόψε είπα από μέσα μου. Καθόμαστε, τα Αγγλικά της είναι υποτυπώδη για κάποιον που θέλει να πει κάτι είναι πολύ δύσκολο, όπως καταλαβαίνω και μια παγωμάρα που έχει το στυλ της με μηχανικές κινήσεις και λέξεις τις οποίες λέξεις ανταλλάξαμε. Κάνω κίνηση για να την φιλήσω, μαντολες μου γυρνάει το κεφάλι, λέω θα ξεδιπλώσει αργότερα... Γυρνάει από το ντουζ με κάτι ωραία εσώρουχα που δυστυχώς ο ποπος της έχει ραγάδες και λίγο πεσμένος, γδύνεται. Έχει ωραίο σκούρο δέρμα με κανονικά κιλά και ωραία καλοσχηματισμενα 3αρια  στήθη με μεγάλες ρόγες που όμως είναι χαλαρά. Την ξαπλώνω στο κρεβάτι κάνω δεύτερη απόπειρα να την φιλήσω και τότε μου λέει το θεϊκό No kiss, εννοείτε ότι είναι στις υπηρεσίες της κοπέλας και να έλεγα ότι έφαγα σκορδαλιά να το δεχθώ, αλλά η κοπέλα δεν φιλάει OK σεβαστό όπως μου είπε αλλά τουλάχιστον να αναγράφεται στις υπηρεσίες της κοπέλας να ξέρουμε τι ψωνίζουμε. Με αυτά λοιπόν τα δεδομένα δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω καλά, κυρίως με τον τρόπο της, με ρομποτικες κινήσεις, με υπερβολική χρήση τζελ λες και το είχε ερωτευτεί ένα πράγμα, να κοιτάει το ταβάνι το φως το δωμάτιο. Μόνο στα τέσσερα για να είμαι ειλικρινής άξιζε η γκόμενά και εκεί μετά από κάνα  5λεπτό με ξενερώνει με το finish και finish. Εκεί λοιπόν το τερματισα,  δεν με έκανε να νιώσω απόλυτος τίποτα η γκόμενά  απογοήτευση σκέτη, Sex ούτε 30 λεπτά....  

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, maniouel και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2017
Τίγκα φωτοσοπ δηλαδή κ υπηρεσίες γελοίες! Άντε μου στο διάολο κούκλα μου
20 Νοεμβρίου, 2017
Σώζεις κόσμο ! Ευχαριστώ για την κριτική
20 Νοεμβρίου, 2017
Σωτήρια κριτική φίλε.
Μαύρο στα παλτά!!!
20 Νοεμβρίου, 2017
Ισως επρεπε να την διωξεις απο τη αρχη....
20 Νοεμβρίου, 2017
Πάντως τώρα δεν εμφανίζεται στο website του γραφείου - μπράβο τους
Το γραφείο είναι δύσκολο εκ των προτέρων να "σκανάρει" τη συμπεριφορά των κοριτσιών....
22 Νοεμβρίου, 2017
Ασε ρε αδερφε τα 'πειράματα' και ακολουθα με...τα στανταρακια μου σε περιμενουν...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6