Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 36185
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την γκιουζελ την συνάντησα σε πολυτελές χοτελ στο κέντρο της αθηνας όπου δέχεται τους πελάτες της.Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα έπειτα από 2-3 σμς.Με υποδεχτηκε με ενα σετ κοκκινων εσωρούχων και με 12ποντες γοβες.Η πρώτη εντύπωση για την εμφάνιση της ήταν άκρως θετική,σωματαρα με κωλαρα και συλικονατα βυζια τα οποία μπορώ να πω ότι δεν πέτυχαν και πολύ.Το προσωπο της γλυκο και με αλλαγμενο λουκ,τα μαλλια της τα έχει βαψει μαυρα και εχει κανει αφελειες.Η συμπεριφορά της πολύ άνετη και φιλική καθώς ξέρει ελληνικα.Πραγματικα ένιωσα πολύ άνετα απ το πρωτο λεπτο μαζι της
Για να μην σας κουράζω όμως ας προχωρήσω στο κυρίως πιάτο εκεί που η κοπέλα πραγματικά το ζει και δεν το βλέπει ως αγγαρεία.Τα γλωσσοφιλα της απολαυστικα καθώς εγώ είχα κάτσει γονατιστός στο κρεβάτι και αυτή είχε στήσει την κωλαρα της και εγώ δεν χορταινα να την χουφτωνω.Η πίπα της οσκαρικη,το έβαζε όλο μέσα στο στοματάκι αδιαμαρτυρητα κ με μπόλικο σάλιο και έγλυφε την γύρω περιοχή.Στο σεξ πραγματική σεξομηχανη δοκιμασαμε αρκετες στασεις οπως ηταν στα τεσσερα αυτή απο πάνω,παντού συμμετείχε με αρκετή ενεργεία και έβγαζε καυλωτικες κραυγουλες.Συννολικα τελειωσα 2 φορές και τις 2 στα 4 καθώς το θέαμα ήταν εντυπωσιακό.
Συνοψίζοντας ένιωσα ότι ήμουν 1 ώρα στον παράδεισο με μια γυναικαρα οπως ηταν η γκιουζελ και σιγουρα θα την ξαναπαρω με την πρωτη ευκαιρια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, ΜrKavlopoulos, novas98 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2017
Ωραίο μωρό...Αξίζει τα λεφτά που ζητάει και με το παραπάνω...το κωλαράκι της νομίζω είναι λίγο χαλαρό...Την πήρα το καλοκαίρι στο χώρο μου ( είμαστε & γείτονες ) όταν δεν Tourare...Από τις λίγες που γουστάρουν όντως να γαμιούντε...Τα σέβη μου...Καπέλο
T
Titlover69
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1