Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693475
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναντηση με την τσοντα συγνωμη την αντριαννα στο γνωστο πορνοχοτελι Ματάκι φτασαμε μαζι δωματιο στον ημιοροφο δεν ειχα ξαναπαρει ωραιο δωματιο ανετο οχι σαν κατι αλλα δωματια τελος παντων η κυρια ηταν ντυμενη με ενα μαυρο φορεμα ο θεος να το κανει Προσκύνημα τελος παντων παω για μπανακι και τσουπ ερχεται μαζι μου μου λεει εγω θα σε κανω μπανιο Ματάκι εδω ειμαστε λεω παιρνη τα αρωματικα της αφρολουτρα εκει και με κανει ενα ντουζακι πρωτο χωνει και της βυζαρες της και με τριβει τελειωνοντας την περιποιηση μου λεει θελω να σου κανω μια πιπα εδω μεσα ξεκιναει η κυρια την τρομπα απιστευτη παμε στο κραβατι την αρχιζη και εγω σε ενα γλυψιματακι στο μοσχομυριστο και πεντακαθαρο νινι της Γλώσσα εκει μετα απο λιγο σβησανε τα φωτα μου λεει τωρα να με Κατσικογάμης απο των κωλο της λεω λιγο νινακι οχι μου λεει μετα να μην πολυλογω εγινε του κωλου εκει μεσα Μεγάλο χαμόγελο καταθεση στο στοματακι που χαλαρα αποθεσε στο μπανιο.... δευτερος γυρος με τα σχετικα χαμουρεματα ελπιζωντας αυτη την φορα σε ενα πιο χαλαρο γυρω αμ δε μια απο τα ιδια μπηκα λιγο στο νινι της μοου λεει απο τον κωλο μωρο μου γουσταρω η επυθιμια της πραγματοποιηθηκε αυτο ηθελε αυτο πηρε ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο εν ολοιγης η κυρια εχει κανει επαγγελμα το χομπι της και βγαζει γουστα γενικως οποτε απο εμενα ο τιτλος τσοντα της ταιριαζη απολυτα....μια πορνοσταρ πραγματικη που δεν θα σε αφησει παραπονεμενο με τιποτα και για τα 100 ευρω που ζηταει για εμενα ειναι σουπερ Ματάκι καλα να περναμε και καλα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης σε ολους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
TK
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, kaavlas, anon. και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2017
Ρε παιδια διαβαζω ξαναδιαβαζω και αισθανομαι πως βρισκομαι σε ενα παραλληλο συμπαν. Κυρια ο ενας , τσοντα ο αλλος ,μουναρα ο τριτος... Η Αντριαννα δεν ειναι η Χαρα το εγχειρισμενο κροσακι ?
19 Νοεμβρίου, 2017
Κάνεις πλάκα ή μιλάς σοβαρά???
19 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που το ξέρεις εσύ αυτό; Κ να είναι, προσωπικά δεν με νοιάζει. Αλλά για τους υπόλοιπους που τους νοιάζει πρέπει να τους πεις που το στηρίζεις αυτό που λες.
19 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν παίζει να είναι κροσάκι...
μάλλον κάποιο λάθος κάνεις...Καπέλο
19 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ειναι
20 Νοεμβρίου, 2017
μπραβο Νιτρο! πολυ σωστα τα ειπες Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
20 Νοεμβρίου, 2017
ακομα ξυνεσαι και ζητας πμ και φωτογραφιες της Μαλακία ο ανθρωπος ζητησε συγνωμη εσυ τι θελεις??? μεροκκαματο δεν υπαρχειΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
TK
TASSOS karipidis
20 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λάθος τα είπε ο Νιτρο... κανονική γυναίκα είναι και κουκλάρα! Την συνάντησα και δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8