Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214907
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την μελαχροινη Μαρια την γνωριζω απο τοτε που εργαζοταν στο Στουρναρη 29.
Προκειται για μια αδυνατη ομορφη μελαχροινη κοπελα οχι πανω απο 30 ετων.
Παντα επεφτε το ματι και η προσοχη μου στο αδυνατο κορμακι της και ιδιαιτερα στο ομορφο προσωπο της με τα λεπτα χαρακτηριστικα αλλα παντα επελεγα καποια αλλη κοπελα και την Μαρια την ειχα "στα προσεχως"
Ηρθε λοιπον σημερα η σειρα της μιας και οταν την ειδα να σαλοναρει με ενα μαυρο εφαρμοστο μινη φορεμα και να εχει τα μαυρα μαλλια της πιασμενα πισω δεν μπορεσα να αντισταθω και να αναβαλλω και παλι την συνευρεση μας.

Η Μαρια εχει το κορμι που μου αρεσει στις γυναικες. Αδυνατη με πολυ σωστες αναλογιες, ομορφα χερακια, ποδαρακια , δαχτυλα.
Προσωπο και βλεμμα επισςη ομορφο και εκφυλο. Μιλα αψογα ελληνικα και στο δωματιο μιλαει οσο χρειαζεται χωρις να σε κουραζει.

Επελεξα το μεγαλο προγραμμα της μια; ωρας με δυο εκτονωσεις προς 80 ευρω.

Το δωματιο με ντουζιερα, σφραγισμενη πετσετα και παντοφλες μιας χρησης. Ολα πολυ καθαρα και περιποιημενα.

Η μαρια μου εκανε για ενα μισαωρο και βαλε ενα πολυ καλο και ασθησιακο απαλο μασαζ σε ολο το σωμα. Εχει ωραια χερακια με καλο αγγιγμα και καταφερε να με χαλαρωσει.

Στο δευτερο μερος με αποζημειωσε ακομα περισσοτερο. Πολυ δωτικη και αισθησιακη, με πρωτοβουλιες, διαθεση. Στοματικο ανευ λαστιχου παρα πολυ καλο (με αυτο επηλθε η δευτερη εκτονωση) και πολυ καλα στησιματα σε κρεβατι και καναπε.

Μια πολυ καλη συνεδρια λοιπον. Μπηκε και αυτη στις κοπελες που σιγουρα θελω να ξαναδω!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Mαρία
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Οξαποδω και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού