Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειδα εδω μεσα να γραφουν τρομερα πραγματα για την Αφροδιτη και ειπα να δοκιμασω...
Πηγα στο μαγαζι της,η πορτα κλειδωμενη Χμμμ; (δεν πρεπει να εχουν αδεια και κλειδωνουν) η τσατσα μεσα αλλα επρεπε να χτυπησω 2-3 φορες μεχρι να το παρει αποφαση και να σηκωθει για να μου ανοιξει Μαλακία
Με το που την ειδα στο σαλονι,μου ηρθε μια εικονα απο παλια,οπου πρεπει να την ειχα παρει και να μην ειχα καλες εντυπωσεις αλλα βλεπεις η περιεργεια σκοτωνει γατες!!
Δινω τα 30ε(δεν υπαρχει αλλο προγραμμα περαν του απλου).
Μεσα στο δωματιο δεν ειχε καπου να κρεμασω τα ρουχα μου,χαρτι αυτο που λιωνει στα χερια Κεφάλι σε τοίχο! και δυο καρεκλες η μια πανω στην αλλη χωρις τον πατο που μπορεις να κατσεις Μαλακία
Η Αφροδιτη μπορει στα νιατα της να ηταν σουπερ και ορισμενοι να εχουν ακομα αυτη την εικονα στο μυαλο τους αλλα τωρα δεν κανει,περασαν τα χρονια και η εικονα της φιλοτιμης ξεπετας κανει μπαμ!!!
Μιλαει παρα πολλη κατα τη διαρκεια της πραξης,σε κουραστικο και εκνευριστικο βαθμο,η πιπα της απο τις χειροτερες που μου εχουν κανει Λύπη αφου δεν καταφερε να μου τον σηκωσει ενω προσπαθουσε κανενα 5αλεπτο!!!
Στο σεξ οταν εχεις μουνι πηγαδι και παραλληλα μιλας κιολας(ουτε την Ελληνικη προφορα εχει,ουτε τις εξυπνες ατακες,εχει μεινει αρκετα χρονια πισω,στη δεκαετια του 90!!) μπας και σωσεις την κατασταση το εργο παει κατα διαολου..
Εχυσα με τα χιλια ζορια και απλα επαληθευσα τις αρχικες φοβιες μου Money Mouth

Υ.Γ φιλια,γυμνο,αρχιδογλειψιμο και τελειωμα πανω της δεν υπαρχουν Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.194
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, houdin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2017
μου εκανε τρελη εντυπωση η κριτικη σου. ρε μπας και πηρες καμια αλλη και σου την πλασαραν σαν αφροδιτη? λολ.
13 Νοεμβρίου, 2017
Απ'οσο ξερω ξεπετα λεμε μια κοπελα που κοιταει στα 5-10 λεπτα σε διωξει,εσυ δεν περιγραφεις κατι τετοιο και οσοι την ξερουμε γνωριζουμε οτι κατι τετοιο δεν ισχυει...επισης απ'οσο ξερω στα δωματια υπαρχει και καλογερος και μια πολυθρονα διπλα στο κρεβατι οπου μπορεις να ακουμπησεις τα ρουχα σου...
Συμφωνω οτι το θεμα εμφανισης ειναι υποκειμενικο για τον καθενα αλλα το 6 που της βαζεις ειναι τουλαχιστον αστειο οπως και το 4 στην τσατσα η οποια ειναι μονιμη τσατσα της Αφροδιτης και ειναι μια ησυχη και ευγενικη θειτσα.
Το μουνι της ειναι στενο και μιλαει απταιστα ελληνικα αν και δεν ειναι Ελληνιδα,εσενα σου συστηθηκε για Ελληνιδα ή εχεις τοσο μικρη πουτσα που σου φανηκε πηγαδι το μουνι της??
Εκτος απο απλο κανει και μασαζ και sex show τα οποια λεει στο σαλονι...
φιλια,γυμνο,αρχιδογλειψιμο και τελειωμα πανω της δε νομιζω να στα εταξε πριν μπεις στο σαλονι και αφου λες οτι διαβασες κριτικες πριν πας επρεπε να το ξερεις αυτο αλλα δε ξερω και πολλες κοπελες που με 30ε που εδωσες εσυ να στα κανουν αυτα

Η κριτικη σου ειναι γεματη κακοπροαιρετες υπερβολες με σκοπο τη δυσφημιση της κοπελας προφανως για δικους σου σκοπους...
13 Νοεμβρίου, 2017
Ρε μάστορα θα μας τρελάνεις Αντε Οκ να δεχτώ όλα τα άλλα όμως να λες και ότι δε κάνει καλό τσιμπουκι η κορυφαία ίσως τσιμπουκλου της πόλης πάει πολύ, είσαι προκατειλημμένος
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κριτική μου δεν έχει κανένα κακοπροαίρετο σκοπό σε σχέση με τις δικές σου καλοπροαίρετες κριτικές!!!
Σεβασου τις απόψεις μου και ότι Πότε μου δεν σχολίασα τις κριτικές διαφήμισης που έχεις γράψει είτε για Νταϊάνα,είτε για Αφροδίτη είτε για Φιβερ.
Οι απαντήσεις σ'αυτά που Ρωτάς είναι στην κριτική μου,κάτσε και διάβασέ τα προσεκτικά για να μην ξαναγράφω τα ίδια πράγματα!!!
13 Νοεμβρίου, 2017
Ενταξει να τα δεχθω ολα αλλα ξεπετα η Αφροδιτη; ενταξει μιλαμε για υβρη. Εχεις γραψει ακραιες κριτικες και σε πολλες συμφωνω μαζι σου, εδω ομως εισαι λαθος. Ξεφυγες!!!
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πλάκα με κάνεις?
Δλδ εσύ θεωρείς τοπ τσιμπούκι το λυσσαλέο τσιμπούκι με καποτα που χτυπιέται δεξιά και Αριστερά?
Πραγματικά δεν μπορώ να σας καταλάβω ορισμένους,σας κάνουν τσιμπούκι με καποτα και έχετε αίσθηση?Χμμμ;
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον δεν κατάλαβες αυτό που έγραψα,Η έκφραση φιλότιμη ξεπετα σημαίνει ότι είναι φιλότιμη να κάνει τα πάντα αλλά στο τέλος σου μένει η εικόνα ότι τα λεφτά σου τελικά δεν έπιασαν τόπο.
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στις δικες μου κριτικες διαφημισης περιλαμβανονται και αυτες της Νατασας?Γιατι περιπου γραφουμε τα ιδια πραγματα...Σ'αυτην την περιπτωση πληρωνομαι μονο εγω ή κι εσυ?...Αυτα τα παραμυθια τα ειπε και ο μεντορας σου που μαλλον τοσο πολυ θαυμαζεις αλλα αυτος βρεθηκε με 10 κλωνους να γραφει αβερτα ψευτικες κριτικες για call girls...οχι εγω.
Οι δικες μου κριτικες διαφημισης ουτε λογοκριθηκαν ποτε και ουτε απεχουν πολυ απο το μεσο ορο των υπολοιπων δεκαδων κριτικων γι'αυτες τις κοπελες.
Στην κριτικη σου λοιπον για την Αφροδιτη δε δικαιολογεις πουθενα ουτε γιατι την αποκαλεις ξεπετα,ουτε γιατι την εβγαλες αχρηστη για την συνταξη ουτε το 6 στην εμφανιση.Βρωμικα προγραμματα ηξερες οτι δεν κανει πριν μπεις...Ειναι μια προμελετημενη γενικολογη κριτικη δυσφημισης οπως ηταν και η καλοκαιρινη σου κριτικη για την Νταϊανα
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το οτι μονο εσυ βλεπεις τη Νταιανα και τη Μονικα με βαθμο 7 και την Αφροδιτη 10 δεν πιστευω ποτε να σου ειπα τιποτα για τις αποψεις σου,εσυ σ'αυτη την κριτικη με κριτικαρεις,για ποιο λογο?
Πρεπει κατι να αποδειξω και ειδικα σε σενα εγω?
Δεν ειπα ποτε κατι για τα γουστα σου,αλλα εσενα σε πειραξε που εβαλα 3 στο μπαζοτσουβαλο τη Νταιανα,που εκανε ενα κωλο σαν την Πελοπονησο και φοραει ριχταρια για να κρυψει τους πατσαδες της,σε πειραξε και το 6 στην Αφροδιτη που ειναι 40+ με Αλβανοφατσα και σακουλιασμενα σιλικονουχα βυζια και ολα αυτα ειναι ψεματα τα εβγαλα απο το μυαλο μου ε?
Γιατι ομως σε πειραξαν πραγματικα σε τοσο μεγαλο βαθμο,τι παιζει με σενα και αυτες τις κοπελες?
Πες μας και γι'αυτον τον μεντορα μου,μπας και καταλαβουμε τι θελει να μας πει ο ποιητης(εσυ δλδ)
Και που εισαι,οι διαφημισεις σου πρεπει να γινονται ποιο κρυφα γιατι σε καταλαβε αρκετος κοσμος,μη κοιτας που δεν το γραφουν εδω μεσα...
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ξαναρωταω οι διαφημισεις μου για τη Νατασα πιανονται κι αυτες?επειδη ειναι ιδιες με τις δικες σου...Δε παιζει κατι ιδιαιτερο με μενα κι αυτες τις κοπελες και το ξερεις απλως η αδικια και η πουστια με τρελενει.Η Νταϊανα αλλωστε ελλειπε 2 χρονια.Κι εσυ θελησες με βρωμικο τροπο να μειωσεις αυτες τις δυο κοπελες και να τις προσβαλεις με προσωπικους χαρακτηρισμους...εχουν απο 75 κριτικες εδω μεσα που λιγο πολυ μοιαζουν με τις δικες μου και απεχουν πολυ απο τις δικες σου...το ιδιο και η Ειρηνη το ιδιο και η Μονικα.Ποιοι ειναι αυτοι που με καταλαβαν λοιπον και δε το γραφουν εδω μεσα και θελησες εσυ να τους σωσεις?
Σου λεω ξεκαθαρα λοιπον οτι εισαι ενα θλιβερο απομειναρι του φιλου σου του FILOXENOMENOS που τοσο πολυ θαυμαζεις και προσπαθεις να του μοιασεις απο τοτε που ξεκουμπιστηκε...τις ιδιες μαλακιες μου λεγε κι αυτος πριν διαγραφει,δικες του φρασεις χρησιμοποιεις σημερα...μεχρι και το Fever θυμηθηκες 9 μηνες μετα.Πες μου ποιοι ειναι αυτοι που με σχολιαζουν και σε τι διαφωνουν σ'αυτα που γραφω...που τα λενε σε σενα αλλα δε τα λενε σε μενα
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2