Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 17 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μιας και πάλι στα πάτρια εδάφη είπα να λύσω το μυστήριο το πάιζει στο εν λόγο μαγαζί. Οπως πάντα η πρόσβαση είναι δύσκολή είδικά ώρες που λέιτουργουν τα καταστήματα δεν πάτας . Ανεβαίνω την σκαλίτσα χτυπαώ κουδούνι και μου ανοίγει η τσατσα και μου ανακοινώνει καινούρια κόπελα Αντζελα της λέω κατσε να δω. μου λεει ουσιαστικα οτι κανει μόνο απλό πρόγραμμα πισοκολιτο πιπα και μουνάκι. Δεν θυμάμε να μου είπε κάτι άλλο. Βγαίνει η Αντζελα και βλέπω ενα milf ξανθό με τσιμπουκόχειλα φαση πριζσμένα απο το botox με κατι τεράστιες βυζάρες και ένα πολύ καλο σώμα είδικά για την ηλικία της . Δίνω το 30αρι μιας και λάτης των μεγάλων βυζιών . Μπαινω στο δωμάτιο ξεντύνομαι τραβαώ τα μαξιλάρια να βολευτω και βλέπω μια συσκευασια απο καπότα το ξεπερναω
και σκεφτομαι τα βυζία της Αντζελας. Μετα απο λίγο ακουω βηματα καταλάβαινω τι προκειτε να γίνει και ετοιμάζομαι μπαινει μέσα με ένα νεσεσερ στα χερια. Σκεφτομαι τι μπορει να χρειαζεται για απλό πρόγραμμα???? το αφηνει στο κομοδίνο και μου βάζει τις βυζάρες της να τις γλυψω πραγματικα το βυζι είναι φυσικότατο μεγαλο και στητο οθτε νερουλο οθτε τπτ απο τα καλυτερα που έχω λελευσει . Ξεκινάει μια καλή πίπα . Στο κρεβάτι έιναι λιγο έοσ πολύ κρύα και σου βγάζει ένα και κάλα σου κάνω χάρη τεέιωνε. Τετοιεσ συμπεριφορεσ στο συγκεκριμένο μαγαζι δεν μου έχουν τύχει μιας και οι υπόλοιπεσ κοπέλες έιναι πολυ πιο πρόσχαρες και πιο θερμές απο την συγκεκριμένη. Καποια στιγμή τελειωνω με το που σηκώνομαι την βλέπω πέρνει το νεσεσερ και γεια σου . Λεω απο μέσα μου οτι έισαι τυχαιρή που έχεις ένα καλό εμφανισιακά πακέτο γιατι αλλιως είσαι για refund. ξεχασα να πω πως το μουνί φαίνεται πολυδουλεμένο. Γενίκα εκτος εμφανισιακου κοματιού η συγκεκριμένη δεν λέει τπτ στο δωμάτιο έχει πολύ καλύτερες το συγκεκριμένο μαγάζι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, zabros, GAMALILEOS και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού