Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση μου με thn ελβιρα χθες το απόγευμα πραγματοποιηθηκε απο σπόντα λόγω οτι αρxικα ηθελα την ευα αλλα τελευταια στιγμη με προλαβαν αλλη συναγωνιστές και έτσι έκλεισα την βερονικα αλλά με πληροφόρησαν ότι δεν μπορούσε λόγω αδιαθεσιας.Μετα apo δυο ακυρωσεις κατέληξα στην ελβιρα πράγμα το οποίο δεν το μετάνιωσα αν και είχα τις αμφιβολίες μου λόγω ότι δεν υπήρχε καμιά κριτική.Με υποδέχτηκε με κασουαλ ρούχα τα όποια της πηγαιναν.Η εμφάνιση της είναι όπως την βλέπετε στις φώτο με μόνη διαφορά ότι έχει πιο γλυκό πρόσωπο και η διάθεση της ήταν ανεβασμένη με χαμογελο.
Το κυρίως πιάτο ξεκίνησε με γλωσσοφιλα και με γλύψιμο από μένα σε όλο το σώμα της και στο νινάκι της το οποίο είχε υγρανθει.Οταν τελείωσα την περιποίηση ήρθε η σειρά της να με περιποιηθεί με γλύψιμο στις θηλές μου στον λαιμό μου και μετεπειτα ξεκινησε μαι αρκετη καλη πιπα η οποία ήταν υγρή και έκανε μπόλικες προσπάθειες για ντιπ επίσης έγλυφε τον κορμό και τα μπαλάκια κοιτάζοντας με πονηρές ματιές
Στο σεξ δοκειμασαμε μπολικες στάσεις όπως ιεραποστολικο,πισωκολλητο και με αυτήν από πάνω ενώ τελείωσα δυο φόρες,μια μέσα της και την άλλη στην κοιλιά της μιαs και δεν δέχεται cim,cif.Ειχε απίστευτη ενεργεία καθώς δεν σταμάτησε να χοροπηδάει πάνω μου και να κουνιέται μπρος,πίσω στο πισωκολλητο ενώ έβγαζε καυλωτικες κραυγές ενώ την γαμαγα.Επισης δεν έβαλε καθόλου τζελ κατά την διάρκεια της πράξης.
Συνοψίζοντας η ελβιρα είναι μια νεαρή κοπέλα η οποία προσαρμοζεται στα θέλω του πελάτη,είναι υπακοή και προθυμη με μονο αρνητικο οτι δεν κανει cim,cif.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, LanciaRallye037, gismo1972 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού