Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνια ενδεικτικη. Συναντηση με την Ελενα πριν καιρο σε κεντρικο ξενοδοχειο της πολης. Τηλεφωνο στο γραφειο. Εξυπηρετικοτατο. Περνω δωματιο και κανω ενα μπανακι να χαλαρωσω και και βαζω στο λαπτοπ μια απο τις τσοντες της να παρω ματι και να καβλωσω με αυτα που θα γινουν οταν ερθει.. Το γνωστο χτυπημα της πορτας και ανοιγω. Πρωτη εντυπωση που σου βγαζει ειναι η κοπελα της διπλανης πορτας που την βλεπεις καθε μερα και αντι να της πεις "γεια σου" θες απλα να της ανοιξεις τα ποδια εκεινη την στιγμη και να την πηδηξεις..Δεν ειναι η μοντελε κοπελα να εξηγουμαστε αλλα εχει κατι που σε συγκινει και σε καβλωνει απιστευτα..Φιλι για να σπασει ο παγος και ξεκουμπωμα του φορεματος της..Πεφτει στο πατωμα και πεφτουν και τα ματια μου..Βυζαρα τελεια και οχι σιλικονη και μια μουναρα που την βλεπεις και λυσσας να την γλειψεις και να την πηδηξεις..Με ξαπλωνει και ξεκινησε ενα ρουφηγμα στον πουτσο μου...Αλλο πραγμα...Βαθια, υγρη και βασανιστικη πιπα..Μετα απο κανα 5λεπτο την εχυσα και παιζει απο την καβλα να με ακουσαν στα διπλανα δωματια..Καβλωτικο χυσιμο..Μπανακι και συζητηση. Ωραιο τυπακι και με γνωσεις οχι κανα κομοδινο..Αλλα ποση συζητηση να κανεις με αυτο το μουνακι διπλα σου..Εναρξη δευτερου γυρου με την καβλωτικη πιπα της και ηθελα να της γλειψω αυτην την μουναρα..Παιζει ενα 10λεπτο να την ειχα λιωσει..Αναστεναζε σαν τρελη..Προφυλακτικο και καθεται απο πανω..Την ξερει την σταση καλα και μπορει να σε τελειωσει πολυ ευκολα..Την γυρναω σε reverse για να βλεπω απεναντι την μουναρα της να γαμιεται..Ενοιωθα οτι υπηρχαν καμερες και γυριζαμε σκηνη εκεινη την ωρα..Δυνατο καρφωμα και να λιωνει..Την στηνω στα 4 και ξεκιναω ενα καρφωμα παλι που ερχοταν το χυσιμο τοσο δυνατο μεχρι που τον εβγαλα και τον στραγγιξε..Επεσα στο κρεβατι να ηρεμησω 2 λεπτα απο την καβλα..Μπανακι, ντυσιμο, της δινω τα λεφτα και με ενα γλωσσοφιλο αποχαιρετιστηκαμε..

Σε γενικες γραμμες η καβλα βαρεσε κοκκινο. Δεν το περιμενεις η αληθεια οταν την βλεπεις..Απο τις τσοντες ομως ξερεις ποσο καβλιαρα ειναι..

Το αρνητικο ειναι τα χρηματα που ζηταει. Τα 150 ειναι ζορικα σημερα να τα βρεις.
Γιαυτο και εβαλα ισως γιατι πρεπει να ξανακερδισω το στοιχημα για να την ξαναπαρω..

Καλα να περναμε και να γαμαμε ωραια μουνακια...

Γεια σου γιαβρι..!!" ,

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
209
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petla, zaloggos, Dirty69 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2017
Ακριβά για την εποχή
10 Νοεμβρίου, 2017
Τύπε αν περιμένεις να κάτσει ένα στοίχημα ώστε να έχεις 1 ώρα το οιοδήποτε call girl τότε θα φας πολλούς κουβάδες, στοίχημα ποντάρεις για άλλα αίτια Κουλ
N
Ntountaras
10 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολυ ακριβα αλλα τα αξιζει..Και με το παραπανω..Δες μια ταινια της και θα καταλαβεις. Εγω απο εκει καβλωσα και εκανα την κινηση. Επιασα το στοιχημα και το εκανα. Αλλιως δεν θα γινοτανε. Γιαυτο και εγραψα οτι ειναι αρνητικο αυτο μεγαλο. Αλλα τι να κανουμε..Εγω μια φορα τα δωσα και περασα απιστευτα. Δευτερη φορα λογω χρηματικου δεν ξερω...
11 Νοεμβρίου, 2017
Τα 150 είναι πολλά..
11 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καποια στιγμη μεσα στο φλεβαρη θα κανω γενναια εκπτωση για τους μη εχου Γλώσσα ντες και κατεχου Γλώσσα ντες
11 Νοεμβρίου, 2017
apostiz30, το γνωρίζω ότι αξίζει για αυτό δικαίως την έχω βαφτίσει σεξοκουκουβάγια!
Ελενίτσα για εμένα θα ρίχνεις ευχές να περάσουν οι δυναμίτες που ρίχνω ή θες να πηγαίνω συνεχώς κουβά γιατί αν κάτσει τέτοιο δελτίο χιλιάδων, νομίζω ότι ξέρεις τι σε περιμένει Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6